uluslararası travnik üniversitesi

Uluslarası Travnik Üniversitesi

Uluslarası Travnik Üniversitesi gelişmiş olanaklar da eğitim almak isteyen kişiler mutlaka Uluslararası Travnik Üniversitesini de okumalısın.

Uluslarası Travnik Üniversitesi

Uluslarası Travnik Üniversitesi Saraybosna ile arasında 90 km olan Travnik, Bosna Hersek ülkesinin merkez bölümünde yer alan ve Bosnahersek eğitim sistemi içinde önemli bir konuma sahip olan kentler arasındadır. Merkez Bosna Kantonu’nun başkenti Travnikte eğitim alacak öğrenciler, Osmanlı İmparatorluğu zamanında kentten çok fazla devlet adamı çıkması nedeniyle “Vezirler Şehri” olarak adlandırılmasından ve Osmanlı Devleti’nin Bosna eyaletinin de merkez kenti olmasından dolayı Travnikte üniversite okumak için yoğun bir talep göstermektedir. Uluslararası Travnik Üniversitesi’nin yapıldığı bu kentte Osmanlıların pek çok cami ve türbe yaptırmasına gönderme yapmak için Travnik’te çekilen resimlerde 40 adet caminin bile görülebileceği söylenmektedir. Bunun dışında Nobel Edebiyat Ödülü almış dünyaca ünlü yazar İvo Andriç de Travnikte eğitim almış ve yaşamıştır.

Uluslarası Travnik Üniversitesi Sık Sorulan Sorular

Bosna-Hersek: Bosna-Hersek'e seyahat eden umuma mahsus pasaport hamilleri için 90 gün vizesiz. Başta Saraybosna olmak üzere seyahatlerinizi ekonomik olarak planlayabilirsiniz.

Kimlik kartınızla seyahat edebileceğiniz ülkeler nedeniyle ülkemizdeki herhangi bir şehirde olduğu gibi yurt dışına da çıkabilirsiniz. 2022'de pasaportsuz ziyaret edilen ülkeler Ukrayna, KKTC, Gürcistan, Azerbaycan ve Moldova.

Uluslararası Travnik üniversiteleri 3+2 180 ECTS ya da 4+1 240 ECTS şeklinde değişen sürelerde eğitim vermekte olduğu gibi, Bosna eğitim sistemi genelinde kabul edilen Slav dili Boşnakçayı kullanmaktadır. Yurtdışında Bosnahersekte okumak isteyen öğrenciler için detaylı bir eğitim olanağı sunan Uluslararası Travnik Üniversitesi, toplam 6 fakülte ile eğitim sağlamaktadır. Bosnada mühendislik eğitimi almak isteyenlerin Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi danışmanlığı ile seçebileceği Uluslararası Travnik Üniversitesi, Bosnada eğitim almak isteyenlere de kapılarını açmaktadır. Bosnahersekte mühendislik eğitimi için yapılan başvurularda; yerleşme, oturma izni alımı, danışmanlık ve Bosna eğitim sistemi çalışmaları gibi birçok alanda yardımcı olan Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi, Bosna hersekte eğitim almak isteyenlere de çözüme yönelik danışmanlık yapmaktadır.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Fakülte Ve Bölümleri;

POLİTEKNİK FAKÜLTESİ EKONOMİ FAKÜLTESİ TRAFİK FAKÜLTESİ MEDYA VE İLETİŞİM FAKÜLTESi
Mimarlık, İnşaat Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Telekomünikasyon Lojistik Mühendisliği, Yönetimi İş Güvenliği Finans, Muhasebe ve Denetim, Bankacılık ve Sigortacılık, Pazarlama ve Ticaret, Girişimcilik ve Serbest Meslek Turizm ve Otelcilik, İşletme Ekonomisi, İşletme Yönetimi, İşletme Enformatiği Karayolu ve Kentsel Ulaşım, Trafik Yönetimi Hava Taşımacılığı İletişim Medya ve Gazetecilik

#uluslararasıtravniküniversitesi #travnikteüniversiteeğitimi #travnikteeğitim #travnikeğitimmodeli #travnikteüniversite #eğitimveeurostar #travnikeurostar #yurtdışıeğitim

Tercih Sebepleri

Puanla
[OY: 1 Ortalama: 5]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!