Uluslararası Bosna Hersek Üniversitesi Ücretleri

Birçok kişi sürekli olarak uluslar arası Bosna Hersek üniversiteleri ücretleri hakkında araştırmalar yapmakta ve elde ettikleri bilgiler ile bu ülke de..

Uluslararası Bosna Hersek Üniversitesi Ücretleri

Uluslararası Bosna Hersek Üniversitesi ücretleri, Türkiye ve Avrupa standartlarına bakıldığında, oldukça avantajlı olarak nitelendirilmektedir. Ücretler okullara ve de bölümlere göre değişmektedir Lakin genel olarak ücretlerin düşük olduğu da herkes tarafından kabul edilmektedir. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı bu ücretler ve de diğer tüm detaylar hakkında sizlere bilgi vermektedir. Bilgilendirme çalışmaları firma ile ilk toplantıda başlamaktadır. Bundan sonrasında öğrenci ve velilerin istekleri doğrultusunda toplantı şekillenebilmektedir. Buna göre aileler de bütçelerini ona göre planlayabilmektedirler. Maliyet hesabı için ücretlerin erken bildirilmesi de önemli bir ayrıntı olmaktadır. Eğitim ücreti açısından kaliteli bir eğitimin ucuza alınabildiği, çok güzel bölgelerden birinin Bosna Hersek olduğunu her geçen gün dünyadan pek çok kişi öğrenmektedir. Bu duruma da her geçen gün Bosna Hersek’te bulunmakta olan üniversitelerin değerini arttırmaktadır.

Uluslararası Bosna Hersek Üniversitesi ücretleri 1000 Euro – 3200 Euro arasında değişmektedir. 1 yıl ekstradan okumak isteyenlerin hazırlık almaları mümkün olmaktadır. Hazırlık ve genel eğitim dili Uluslararası Travnik üniversitesi haricindeki tüm üniversitelerde Boşnakça olmaktadır. Uluslararası Travnik Üniversitesinde Türkçe destekli eğitim arayışında olanlar buluşmaktadırlar. Travnik, Saraybosna’nın 90 km uzağında bulunmaktadır. Öğrencilerin yoğun ilgisiyle bölge tam bir öğrenci bölgesi haline gelmiştir. Türkiye’den çok öğrenci alan yer sanki Türkiye’nin içinde bir yer gibi algılanmaktadır. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, Türkçe destekli eğitim almak isteyen öğrenci ve ailelerine Travnik’in tanıtımı için videolara izletme ve bölgeyi en iyi şekilde tanıtabilmektedir.

Uluslararası Bosna Hersek Üniversitesi ücretleri;

  • Hukuk Fakültesi / 2000 Euro
  • İnşaat Mühendisliği / 2500 Euro
  • Mimarlık / 2500 Euro
  • Makine Mühendisliği / 2500 Euro
  • Elektrik Mühendisliği / 2500 Euro

şeklinde sıralanmaktadır. Uluslararası Travnik üniversitesi için diğer bölümler ve ücret bilgileri hakkında Eurostar, gerekli olan tüm bilgileri öğrencilerle paylaşmaktadır. Bunun için irtibata geçmek için gecikmeyin. Üniversitelere kayıt işlemleri Şubat – Ağustos ayları arasında yapılmaktadır. Yoğun talep dolayısıyla da erke randevu sayesinde yıl kaybı sorunu yaşanmamaktadır. Üniversite ve bölüm seçimi sonrası, barınma konusunda da Eurostar öğrencilerin yanında tam destek olarak bulunmaktadır.

#uluslararasıbosnaherseküniversitesiücretleri

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!