Bosna Hersek Üniversitesi

Bosna Hersek Üniversitesi Eurostar

Bosna Hersek üniversitesi eurostar uzmanlarımız ile yapacağınız görüşmelerden sonra sizler de bu üniversiteler hakkında en doğru bilgileri..

Bosna Hersek Üniversitesi Eurostar

Yurt dışında eğitimin kapısını sizin için çalıyor ve imkanları olabildiği kadar düşürüyoruz. Öncelikle belirtmek gerekir ki, biz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak sizden gelecek tüm tekliflere açık bir şekilde sizin geleceğinizi çiziyor. Geleceğiniz için mantıklı adımlar atmanızı sağlıyoruz. Bunun için de anlaşmalı olarak hareket ettiğimiz Bosna Hersek Üniversiteleri ile sizi buluşturmak adına teklifler hazırlıyoruz. İlk olarak Bosna Hersek Üniversitelerinin denkliğinin olduğunu bu nedenle herhangi bir üniversitenin ya da herhangi bir Avrupa şehrindeki üniversitenin koşullarından çok daha ılımlı ve uyulabilir koşulları olduğunu söyleyebiliriz. Bu da bir çok Türk öğrenciyi çeker. Bosna Hersek Üniversitesi Eurostar anlaşması dolayısıyle sizlere hem Bosna Hersek hem Tuzla hem de Saraybosna Üniversitesi gibi birbirinden farklı üniversiteleri sunuyoruz.

Bosna Hersek Üniversitesi Hakkında;

Bosna Hersek Üniversiteleri sadece yukarıda saydıklarımız değildir. Bunun haricinde de bir çok üniversite bulunur. Sadece belirtmemiz gerekir ki üniversitelerin denkliğinin olması kesinlikle en büyük artıyı oluşturur. Bu nedenle sadece diplomanızı alarak bu üniversitelere başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuz sonuçlandığı zaman da sizle beraber bu mutluluğu paylaşıyor olacağız. Bölüm olarak ise sayısal bölümlerle öne çıkan okullar da vardır sözel bölümlerle öne çıkan da. Bosna Hersek Üniversitesi Eurostar anlaşmasından yola çıkarsan genel olarak sayısal ağırlıklı bölümlerin olduğunu söyleyebiliriz. İnşaat mühendisliği, makine mühendisliği, mimarlık gibidir. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak bizim de size tavsiyemiz buna danışmanlarımız ile birlikte karar vermeniz olacaktır.

Öncelikle Bosna Hersek Üniversitesi’nden bahsetmek gerekirse, eğitim dilinin hem İngilizce hem Türkçe hem de Boşnakça olduğunu söyleyebiliriz. Eğitim ücretleri de son derece Avrupa standartlarının altında olduğundan 2 bin Euro ile 3 bin Euro arasında bölümüne göre değişkenlik göstermektedir. Siz de hangi bölümde okumak istiyorsanız bunu danışmanlarımızla konuştuktan sonra karar vermeniz daha mantıklı olacaktır. Bosna Hersek Üniversitesi Eurostar iş birliği ile sizi sadece eğitim alanında bilgilendirmiyor aynı zamanda okulun çevresinde sizin için bir de daire tutuyoruz ve böylece konaklamanızı düşünmüyorsunuz. Bu da size sağladığımız büyük bir kolaylık olduğundan öğrenciler çok memnun kalıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Bosna Hersek Üniversitesi diploması Türkiye’de geçerli mi?

Bosna Hersek Üniversitesi Türkiye’de geçerli bir diplomaya sahiptir. Ülkemizde geçerli bir diplomaya sahip olan Bosna Hersek Üniversitesi, YÖK tarafından belirlenen diploma kurallarına tam olarak uyar ve bu nedenle ülkemizde ve Avrupa’nın geri kalanında geçerli bir diplomaya sahiptir.

Bosna Hersek’te okumak için neler gerekiyor?

Bosna Hersek Üniversitesi’ne kayıt şartları aşağıdaki gibidir: Kimlik ve noter onaylı kopyası, orijinal oturma izni, doğum belgesi kopyası, transkript, diploma, sağlık raporu, ülkeden sağlık sigortası, biyometrik fotoğraf, sabıka kaydı ve pasaport. Tüm bu belgeler noter tasdikli olmalıdır.

Saraybosna Üniversitesi sınavsız mı?

Bosna Hersek’teki üniversitelere girmek için herhangi bir sınava girmenize gerek yok. Türkiye’de olduğu gibi Bosna Hersek’te de üniversitelere kabul için YGS ve LYS gibi sınavlara girme şartı aranmamaktadır.

Bosna Hersek bir ülke mi?

Bosna Hersek, kısaltması B&H veya (BH / БиХ), resmi olarak Bosna Hersek (Bosnakça, Sırpça, Hırvatça: Boşnakça i Hercegovina, Sırpça Kiril: Босна и Херцеговина), Balkanlar’da yer alan ve 51.197 kilometrekare yüzölçümüne sahip bir ülkedir. .

Saraybosna Üniversitesi ile İlgili Genel Bilgiler;

Saraybosna Üniversitesi Bosna Hersek’in Saraybosna Şehrinde Kurulmuştur
Saraybosna Üniversitesi Bir Devlet Üniversitedir. Üniversitenin Harç Ücretleri 1500€ İle 3500€
1949 Yılında kurulan Saraybosna Üniversitesinde Eğitim Dili Sadece Boşnakçadır.
Saraybosna Üniversitesi 50.000 Öğrencisi ile Türkiyedeki Üniversiteler İle Antlaşma Yapmıştır.
Saraybosna Ev Kiralama İçin Aylık 150 Euro – 500 Euro Arasında Bütçe Ayırmalısınız.
Saraybosna Üniversitesi İlk Yıl Boşnakça Hazırlık Eğitimi Verilir Ve Harç Ücreti 2500 Euro’dur.


#bosnaherseküniversitesieurostar #bosnahersekeğitimdanışmanlığı #bosnahersekteegitim #saraybosnauniversiteleri #saraybosnaüniversitesi

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 1 Ortalama: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!