Bosna’da Yabancı Dil Destekli Eğitim Veren Üniversiteler

Bilindiği gibi Bosna’da yabancı dil destekli eğitim veren üniversiteler her zaman için Türk öğrencilerin ilgilerini bu ülkeye çekmektedir..

Bosna’da Yabancı Dil Destekli Eğitim Veren Üniversiteler

Yurt dışında eğitim cazip olsa da, bazen dil konusunda yaşanan yetersizlikler nedeni ile gençler, bu konuda uzaklaşmaktadır. Eğer dil sorununuz varsa hem yurt dışında hem de kendi ana dilinizde eğitim alabilirsiniz desek tepkiniz ne olurdu?

Oldukça cazip olan bu fırsat Bosna Hersek’de bulunmaktadır. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak hem bu konuda hem de Bosna’da yer alan eğitim olanakları konusunda profesyonel olarak destek vermekteyiz. Bosna’da yabancı dil destekli eğitim veren üniversiteler konusunda bir seçenek vardır. O da Uluslararası Uluslararası Travnik Üniversitesi olarak geçer. Bu üniversiteye kayıt olunca belli bölümlerde yabancı dil destekli eğitim alma şansınız vardır. Bu da ciddi anlamda talep gören bir olanaktır.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak hem okullar hem konaklama konusunda öğrencilerimize yardımcı oluyoruz. Profesyonel eğitim danışmanlarımız gerekenleri kurallara uygun olarak yapmaktadır. Bosna’da yabancı dil destekli eğitim veren üniversiteler arasındaki tek üniversite olan Travnik; mimarlık, hukuk, elektik mühendisliği, inşaat mühendisliği, makine mühendisliği gibi alanlarda yabancı dil  destekli eğitim olanağı sağlamaktadır. Bu eğitim olanağı sayesinde, hazırlık okumaya gerek kalmadan hemen birinci sınıftan başlayabilirsiniz. Bu da zamandan kazanmanız ve daha çabuk bir şekilde mezun olmanız anlamına gelir. Elbette durum tamamen tercihinize bağlıdır. Bunun dışında İngilizce ve Boşnakça eğitimler vardır. bu bölümlerde dil durumunuza göre hazırlık okumanız şart olabilir.

Bosna’da yabancı dil destekli eğitim veren üniversiteler sayesinde, kendi ana dilinizde eğitim alabilirsiniz. Böyle bir seçeneğin olması çok ciddi bir avantaj olduğu için Bosna Hersek eğitimleri talep görmektedir. Bunun dışında lisans tamamlama konusunda da yabancı dil desteği seçenek bulunmaktadır. Masraflar da gayet uygundur. Mühendislik ve mimarlık fakülteleri 2500 euro senelik ücret olarak geçer. Bunun dışında hukuk fakültesi 2000 euro’dur. Harç masraflarının uygun olması ayrı bir avantajdır. Okullar konusunda her detay için gerekenleri eğitim danışmanlarımız profesyonel olarak takip etmektedir. Dolayısıyla sorunlar için yine bizle iletişim kurabilirsiniz. Okul dışında, konaklamalar ve diğer evrak işleri için de bizle iletişim kurabilirsiniz. Sizin yerinize işlemlerinizi yapıyor ve sorunlarınızı da çözüyoruz. Böylece siz de eğitiminize kanalize olabiliyorsunuz.

#bosnadayabancidildesteklieğitimverenüniversiteler

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!