Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık

Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık, Türkiye sınırları içerisinde mimarlık bölümünde okumak ne yazık ki oldukça zor bir durum olsa da Bosna Hersek ...

Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık

Türkiye sınırları içerisinde mimarlık bölümünde okumak ne yazık ki oldukça zor bir durum olsa da Bosna Hersek Üniversitesi mimarlık bölümü ile eğitim vermektedir. Türkiye’de bu bölümü okumak çok zor çünkü sınav puanları oldukça yüksektir. Bu da öğrencilerin hayallerine veda etmesine neden olacaktır. bu aşamada eğer ki Bosna’da eğitim almaya karar verirseniz burada sınav sistemi yoktur. Yani belirli bir puan ile okullara yerleştiğinizi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Bu aşamada yapmanız gereken en önemli şey kendiniz için uygun üniversiteyi bulmak olmalıdır. Bu konuda ise oldukça büyük bir şansınız var çünkü Uluslararası Travnik üniversitesinde mimarlık bölümü Türkçe olarak karşınıza çıkıyor. Türkçe olması da hem hazırlığa 2500 Euro ödemenizi engelliyor hem de daha kolay bir eğitim hayatını simgeliyor.

Eğer ki mimarlık bölümü okumakta kararlıysanız Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak bu eğitimin neler içerdiğini sizlere aktarmaktayız. Mimarlık bölümü uygulamaya bağlı olan bir bölümdür. Bu nedenle eğitim alırken laboratuarlarda ya da dizayn sınıflarında ders işliyorsunuz. Çünkü teorik bilginin üzerine hemen uygulama yapılıyor. Bu da hem bilgilerin kalıcı olmasını sağlıyor hem de mesleki açıdan yeterlilik kazandırıyor. Her zaman bu bilgiler sayesinde eğitim hayatınızı doğru bir şekilde yönlendirebiliyorsunuz. Bosna Hersek Üniversitesi mimarlık bölümünü Türkçe olarak Uluslararası Travnik Üniversitesinde okuyacaksanız o zaman yıllık olarak 2500 Euro harç ödemeniz gerekecektir.

Uluslararası Travnik Üniversitesi uluslar arası geçerliliği olan bir üniversitedir. Bu nedenle buradan alınan diplomanın her yerde geçerli olduğunu söylemek gerekiyor. YÖK de bu diplomayı geçerli saydığından Türkiye’de mimarlık yapabiliyorsunuz. Bunun yanında Bosna keyifli bir ülkedir ve orada yaşamak oldukça eğlencelidir. Hem insanları sıcaktır hem de her zaman geçim ucuzdur. 50 ile 200 Euro arasında ev kiraları sizler için de oldukça uygun olacaktır. Tüm bu süreci Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak sizler ile birlikte geçireceğiz. Yani her konuda bizlerden bilgi ve yardım almanız da yeterli olacak. Bosna Hersek Üniversitesi mimarlık bölümü sayesinde geleceğin umut vaat eden mimarlarından biri olma hakkınız her zaman vardır.

#bosnaherseküniversitesimimarlık

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!