Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık Fakültesi

Öğrencilerin meslekleri hakkında gerekli tüm bililere tam olarak hakim olabilmelerine olanak tanıyan Bosna Hersek üniversitesi mimarlık fakültesi ile..

Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık Fakültesi

Eğitim alanları çok fazladır ve sizler Bosna ‘da eğitim almak istiyorsanız seçeneklerinizden biri de Bosna Hersek Üniversitesi mimarlık fakültesi olacaktır. Bu fakülte içerisinde mimarlık bölümünü bulabiliyorsunuz. Mimarlık günümüzün en geçerli meslek gruplarından biridir. Ama Türkiye’de mimar olmak istiyorsanız o zaman gerçekten çok yüksek bir puan almanız gerekecektir. Eğer ki bu puanı alabiliyorsanız şanslısınız ama alamıyorsanız Bosna’da eğitim alabileceğinizi unutmayın. Hem de bir giriş puanı olmadan. Bu nedenle de Bosna her yıl binlerce yabancı öğrencinin akınına uğrayan bir ülkedir. Bu da hem yeni kültürler tanımanızda hem de sorumluluk bilinci edinmenizde önemli bir rol oynamaktadır.

Öncelikle Bosna nasıl bir yer ve eğitimi nasıl diye sormanız gerekecektir. Bu aşamada ise Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerimizdeki danışmanlarımız sizlere en ince ayrıntısına kadar bilgi sunacaktır. Dolayısıyla eğitim hayatınız çok daha güzel olacak, gelecekte işinin ehli bir mimar olabileceksiniz. Bu nedenle de öncelikle Bosna Hersek Üniversitesi mimarlık fakültesi kaydı yaptırmanız gerekecek. Bunun için lise diploması çok önemlidir. Bunun yanında ikametgah ile pasaport da sunmalısınız. Bir de harç yatırmanız gerekecektir. Bu bölümler için sunulan yıllık harç tutarı ise 2500 Euro olmaktadır. Öncelikle Boşnakçayı nasıl öğreneceğim, derslere nasıl adapte olacağım diye panik yapmanıza gerek yok. Çünkü artık Uluslararası Travnik Üniversitesi var ve eğitim dilinin Türkçe olması eğitimi çok daha kolay almanıza yardımcı oluyor. Üstelik hazırlık sınıfına ödeyeceğiniz 2500 Euro da yanınıza kar kalıyor.

Üniversite mezunu olmak elbette ki önemli ama hem YÖK tarafından hem de tüm Avrupa tarafından kabul gören bir diplomaya sahip olmak çok daha önemlidir. Bu aşamada  Uluslararası Travnik Üniversitesi alanının en iyisidir. Bu yüzden de Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak öğrencilerimizi bu üniversiteye yönlendirmekteyiz. Bu üniversite sayesinde daha kolay ve başarılı bir öğrencilik hayatınız olacağından da eminiz. Her zaman eğitim alırken uygulama derslerine odaklanmanız gerek. Çünkü mimarlık bu açıdan önemli bir meslek gurubudur. Bosna Hersek Üniversitesi mimarlık fakültesi her yıl sınırsız öğrenci kabul etmektedir.

#bosnaherseküniversitesimimarlıkfakültesi

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!