Bosna Hersek Lisans Tamamlama

Bosna Hersek lisans tamamlama işlemleri hakkında neler yapmaları gerektiğini bilmeyen kişiler öncelikle hangi bilgileri nerelerden almaları gerektiğini..

Bosna Hersek Lisans Tamamlama

Bosna Hersek lisans tamamlama işlemlerinizi an itibariyle sadece 6 farklı Bosna üniversitesinde gerçekleştirebilmektesiniz. Türkiye ‘de bulunan üniversitelerle benzer eğitimlere sahip olan Bosna Hersek üniversiteleri , lisans tamamlama eğitimlerini de kabul etmektedir. Bosna Hersek ‘te sadece Boşnakça eğitim verilmemekte , İngilizce ve Türkçe olarak da eğitim verilmektedir. Yapılan araştırmalar ve üniversitelerde çalışmaya devam eden öğretim üyeleri , ülkemizdeki öğretim kalitesine yakın bilgiler paylaşmaktadır. Ülkemizdeki üniversiteler ve Bosna Hersek üniversiteleri arasında tercih yapmanız gerekirse ve yurt dışında ki kültürleri merak ediyorsanız , Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı ofislerimize uğrayabilir ve bilgi alabilirsiniz. Bosna Hersek ‘te Türkçe destekli eğitim almak için sadece Uluslararası Travnik üniversitesinin hazırlık sınavlarına girebilirsiniz. Ülkedeki diğer üniversitelerde Boşnakça ağırlıklı bir öğretim süreci uygulanmaktadır.

Bosna Hersek ’te Türkçe olarak eğitim almak bir ayrıcalık olarak görülebilir. Çünkü Bosna Hersek ‘te bulunan 5 üniversitenin de Boşnakça ağırlıklı olarak eğitim verdiği ve bu eğitimlerin de düşük ücretler karşılığı verildiği bilinmektedir. Bosna Hersek‘te kalacağınız yeri ayarlamakla ve üniversitenize başvuru yapmakla görevli olan Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı , öğrenciler tarafından Türkiye‘nin en çok güvenilen firmaları arasında yer almaktadır. Genellikle 18 – 30 yaş arasındaki ve Türkiye ‘de yaşayan bireylerin Bosna Hersek ‘te eğitim görmesiyle ilgili çalışmalar yapmaktayız. Bu çalışmalarımız sayesinde de lisans tamamlanabilmektedir.

Bosna Hersek lisans tamamlama işlemleri için son derece uygun bir bölgedir. Üniversitelerin ucuz ve kaliteli olması , Türkiye ‘den Bosna Hersek ‘e gönderilen öğrenci sayısının da artmasını sağlamaktadır. Bosna Hersek ‘te eğitim görmek ve Boşnakça öğrenip , Bosna Hersek ‘i tanımak isteyen öğrencilerimizin tüm işlemlerinde yardımcı olmaktayız. Bosna Hersek ‘te bu çalışmaları yapabilmemizi sağlayan özellikler , firma çalışanlarımızın binlerce öğrenciyle paylaştığı bilgiler arasında yer almaktadır. Türkiye ‘den Bosna Hersek ‘e Bosna Hersek lisans tamamlama işlemleri için minimum 2 yıllığına gönderilen birçok öğrencimiz bulunmaktadır. Öğrencilerimize kirayla tahsis edilen evlerin fiyatı ve başvuru lisans tamamlama için yapılacak olan bölüm tamamen öğrencilerimiz tarafından belirlenmektedir.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Dikey Geçiş Bölümlerimiz

Hukuk 2000 Euro
İnşaat Mühendisliği 2500 Euro
Mimarlık 2500 Euro
Elektrik Mühendisliği 2500 Euro
Makine Mühendisliği 2500 Euro

#bosnaherseklisanstamamlama

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!