Hakkımızda

Hakkımızda

EUROSTAR YURTDIŞI EĞİTİM MERKEZİ

Dogru Adres: EUROSTAR YURTDIŞI EĞİTİM
YÖK denkligi olan, tam donanımlı fakülte ve bölümlerimizde geleceginizi birlikte planlıyoruz. Bosna-Hersek’te üniversite egitimine olan ilgi her gecen yıl artıyor.
Ögrenciler hayallerinin gerçek olacagı yola dogru hareket ediyor. Bosna’da görecekleri hazırlık egitiminden sonra üniversiteye kayıt yaptırabilen tek kurum Eurostar Egitim Merkezi’dir. Yıllardır bizler aracılıgı ile üniversite egitimlerine devam eden ögrencilerimiz kendi çevresinden dost ve arkadaşlarının egitim alması için yine Eurostar ailesini tercih ediyor. Birçok ögrencisinden referanslı olmamız bizi zirveye taşıyor. En dogru adresi secim, başvurularınızı yaptırıyorsunuz. En büyük destekçimiz bizimle Yurtdışında egitim alan ögrencilerimiz.
Dogru Adres: EUROSTAR YURTDIŞI EĞİTİM
Bosna Hersek üniversitelerinin tek yetkili kayıt ofisi olan Eurostar Yurtdışı egitim sizlere en kaliteli, en hızlı ve en ekonomik hizmeti sunuyor. Ögrenci Bosna’da okuyor kardeşini de Eurostar ile üniversiteli olma heyecanında dâhil ediyor. Ögrenci Bosna’da okuyor arkadaşlarının başvurusunu Eurostar’a yaptırıyor. Okumak isteyen gelsin. Bosna Hersek’te üniversiteli olma fırsatını kaçırmayın.
Egitim için Bosna-Hersek’e gelen gençler için Bosna’da yaşam koşullarına uyum saglama, insanların kaynaşmaları için ortam oluşturmaya yönelik etkinlikler düzenlenmektedir. Bunun yanı sıra egitim amaçlı gelen ögrenciler için sosyal imkânlar, kültür ve spor etkinlikleri, egitim ve sempozyumlar, projeler mevcuttur. Eurostar Yurtdışı Egitim olarak ögrenim dönemlerini bizimle birlikte geçiren ögrenci kardeşlerimizin ortak faaliyetler yapabilme olanaklarını araştırmak, yeni projeler ortaya koyarak kültür birligini arttırmak için de çeşitli etkinlikler gerçekleştirmekteyiz. Bu etkinliklere ögrencilerimizin farklı medeniyetleri tanımak amacıyla Bosna-Hersek ülkesinin sosyal yapıları hakkında bilgi paylaşımlarında bulunmak için katılmalarını isteriz.

Bosna Hersek’te İki ülkenin kardeşligi de göz önündedir. Sizde burada egitim almaya başlayarak Boşnak ve Türk ögrencilerin sevginin, sosyal ve kültürel farkına varacaksınız.
Bosna-Hersek’teki Üniversitelere ögrenci kabul eden, sorumluluk ve vizyon sahibi, EuroStar projesi adım adım büyüyor.

Bosna-Hersek’te sadece EuroStar’ın ögrencileri egitim alıyor.
Bosna Hersek Üniversiteleri bireysel Bologna sürecine göre lisans egitimi çalışmalarınız için eşsiz bir müfredat sunuyor.
Bosna-Hersek üniversitelerine sizde katılın, Avrupa’da ve Türkiye’de denklik ile kazançlı olun

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!