Travnik Üniversitesi Türkçe Psikoloji Bölümü

Travnik Üniversitesi Yabancı Dil Destekli Psikoloji Bölümü

Travnik Üniversitesi Yabancı Dil Destekli Psikoloji Bölümü,Travnik Üniversitesinde psikoloji bölümünde kaliteli akademik eğitim almaya ne..

Travnik Üniversitesi Yabancı Dil Destekli Psikoloji Bölümü

Travnik Üniversitesinde psikoloji bölümünde kaliteli akademik eğitim almaya ne dersiniz. Biliyoruz ki, hepiniz “ama bizim bütçelerimiz yurtdışında üniversite eğitimi almaya müsait değil” diyorsunuz. Ancak Yabancı Dil Destekli psikoloji bölümü Evet, yanlış okumadınız; Avrupa’nın ortasında, en modern koşullarda ve dünya standartlarında alacağının psikoloji bölümü eğitimi için sizden talep edilen yıllık harç ücreti sadece 1975 Euro’dur. Bu tür söylemler İlk başta insana bir aldatmaca olabileceği konusunda şüphe getirmektedir. Ancak açıklamamızı okuduktan sonra ne kadar mantıklı bir uygulama olduğunu sizde göreceksiniz.
Travnik Üniversitesi, Bosna Hersek devletinin kuruluşu ile aynı tarihte kurulmuştur 2006 yılından buna eğitim olanağı sunan bu eğitim, bu alanda ismini hızla duyurmaktadır. Dünya standartlarında eğitim verilen Travnik Üniversitesinde, dünya genelinde takdir toplayan gözetiminde eğitim olanağı sağlanmaktadır.

Bologna kriterleri benimsenmiş ve uygulamaya koyulmuştur. Buna karşılık diğer Avrupa üniversitelerinin harç bedelinden daha düşük harç bedeli ile öğrenci kabul etmektedir. Çünkü diğer Avrupa ülkelerinin aksine Bosna Hersek çok genç bir devlettir ve ekonomik açıdan dış sermayeye ihtiyaç duymaktadır. Dış dünyadan insanların Bosna Hersek’te eğitim görmesi, aynı zamanda bu ülkeye gelir getirmesi anlamında sayılmaktadır. Bu yüzden Bosna Hersek’te üniversite eğitimi harç ücretleri düşük düzeyde tutulmakta ve ülkede daha fazla yabancı uyruklu insanın zaman geçirmesi hedeflenmektedir.

Travnik Üniversitesinde eğitim alan öğrenciye en son bilgilerin ışığı ile eğitim sunulmaktadır. Dünya genelinden akademisyenler ve öğretim görevlilerinin rehberliğinde alınan eğitim sonunda öğrenci tam donanımlı olarak hayata hazırlanmaktadır. Bunun yanı sıra Bologna kriterleri modern eğitim sisteminin bir parçasıdır ve öğrencinin derslik ortamında eğitim almasından ziyade uygulamalı eğitime ağırlık vermesi esas kuraldır. Bu kural Travnik Üniversitesinde harfiyen uygulanmaktadır. Bu da öğrencinin pratik bilgiler ile donatılmasına ve iş hayatında kullanabileceği bilgileri kavramasına olanak sağlamaktadır.

Travnik Üniversitesinde eğitim sürecinden geçen ve başarılı olan öğrenci denklik derecesinde diploma olanağına sahip olmaktadır. Öğrenci mezuniyetinde alacağı denklik derecesinde diploması ile dünyanın herhangi bir ülkesinde kariyer yapma imkânı kazanmaktadır. Ayrıca eğitim gördüğü süre içinde geleceğinden kaygı duymayan öğrenci tüm dikkatini eğitimine verebilmekte ve dolayısı ile başarılı olması için her özellik bulunmaktadır.

Travnik Üniversitesinde Türkiye genelindeki üniversitelerde uygulanan taban puan sisteminin geçerli olmayışı, bu üniversiteye olan ilgiyi birkaç daha arttırmaktadır. Öğrenci hayalini kurduğu ve kendisini en iyi biçimde ifade edebileceği mesleğin eğitimini alabilmek için stresli ve yıpratıcı sınav sürecini yaşamamakta ve ruhsal yönden daha sağlıklı biçimde üniversite hayatına başlayabilmektedir. Diğer taraftan Travnik Üniversitesine kayıt kabul şartları oldukça pratik ve basittir. Öğrencinin lise diploması, adli sicil kaydı ve sağlık raporu ile başvurması halinde başvuru işlemleri başlatılabilmektedir.

Yabancı Dil Destekli psikoloji bölümü eğitimi alacak öğrenci hem akademik eğitim almakta hem de dünya görüş gelişmektedir. Farklı bir ülkede bulunuyor olmak ve farklı kültürlerden insanlar ile bir arada yaşaması olmanın getireceği engin dünya görüşü öğrencinin ufkunu açacak ve geniş dünya görüşü sahibi olacaktır. Bu özellik hayatının her alanında kendisini hissettirecek gerek iş hayatında gerekse özel hayatında seçkin ve hoşgörülü kişiliğini muhafaza edebilecektir.

Travnik Üniversitesinde Türkçe psikoloji bölümü eğitimi almayı hedefleyen öğrenci EUROSTAR yurtdışı eğitim danışmalığına başvurması durumunda, bu süreç içindeki tüm resmi ve kişisel ihtiyaçlara çözüm bulunabilmektedir. Öğrenci yurtdışı eğitimi boyunda EUROSTAR gibi köklü bir kurumun desteğini hissedeceğinden eğitimine odaklanabilecektir.

Yabancı Dil Destekli Psikoloji Eğitim Ücreti: 1975 Euro

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!