Travnik Üniversitesi Türkçe İnşaat Mühendisliği

Travnik Üniversitesi Yabancı Dil Destekli İnşaat Mühendisliği

Travnik Üniversitesi Yabancı Dil Destekli İnşaat Mühendisliği,Kariyer hedeflerinize kolayca ulaşmak istiyorsanız Travnik üniversitesinde ...

Travnik Üniversitesi Yabancı Dil Destekli İnşaat Mühendisliği

Kariyer hedeflerinize kolayca ulaşmak istiyorsanız Travnik üniversitesinde İnşaat mühendisliği bölümünü Yabancı Dil Destekli olarak okuyabilirsiniz. Profesyonel EUROSTAR yurtdışı eğitim merkezi kadrosu ile Bosna Hersek’de Yabancı Dil Destekli eğitim almak için daha ne bekliyorsunuz.

Gençler, sizi Travnik Üniversitesinde sayısız avantajlar ile inşaat mühendisliği eğitimi almaya davet ediyoruz. Hepinizin içinizde “o kadar harç bedeli ödeyemem” dediğinizi duyar gibiyiz ancak, Yabancı Dil Destekli inşaat mühendisliği (Yabancı Dil Destekli eğitim) 2500 Euro yıllık harç bedeli ile eğitim olanağı sunmakta ve sadece bu özelliği ile sayısız genç tarafından ilgi görmektedir. Travnik Üniversitesi, Bosna Hersek devletinin kurulması ile birlikte 2006 yılında kurulmuş ve o günden günümüze kadar istikrarlı ilerlemesini sürdürmüştür. Birkaç bölüm ile eğitime başlayan Yabancı Dil Destekli günümüzde her alanda akademik eğitim olanağı sunmaktadır. Diğer Avrupa üniversiteleri ile mukayese edildiği zaman, eğitim alanında uygulanan tüm çalışmalar, Travnik Üniversitesinde de uygulamaya koyulduğu görülmektedir.

Günümüzde tüm dünya tarafından başarıları takdir ile takip edilen Travnik Üniversitesinde Yabancı Dil Destekli eğitim alan öğrenci, dünya standartlarında eğitim olanağına sahip olmaktadır. Konusunda uzman ve geniş dünya görüşü sahibi öğretim görevlilerinin ışığında ilerleyen öğrencinin hayallerine ulaşma ihtimali bir kat daha artmaktadır. Ayrıca Bologna kriterlerinin benimsendiği eğitim sistemi içinde, öğrenci basmakalıp bilgiler altında ezilmemekte iş hayatına atıldığında her zerresinden yararlanabileceği bir eğitim sistemine dâhil olmaktadır. Derslik ortamında ve kâğıt üzerinde bilgi aktarımına sıcak bakılmamakta, öğrencinin derslik ortamında aldığı eğitimi açık havada uygulama imkânı sunulmaktadır.

Travnik Üniversitesinde eğitim almak isteyen Türk öğrencilerin bu aşamada yaşadığı en büyük tedirginlik, dil sorunudur. Her ne kadar hazırlık bölümü eğitimi sunulsa da, öğrenci ile öğretim görevlisinin arasında sağlıklı bir bilgi akışı sağlanamayacağı yönündeki endişelerine yine Yabancı Dil Destekli cevap vermektedir. Yabancı Dil Destekli eğitim olanağı sunulan bölümlerde, öğrenci anadilde eğitim aldığı için bilgileri algılama kabiliyetine hitap edilmektedir. Ayrıca Yabancı Dil Destekli eğitim alan öğrenci hazırlık bölümü okumak zorunda kalmayacağı için dönem kaybetmemiş olmakta ve bu durum iş hayatına bir yıl daha önce atılmasına olanak sağlamaktadır.

Türkiye’deki üniversitelerde uygulanan taban puan sisteminin Travnik Üniversitesinde geçerli olmaması, öğrencin bu eğitim kurumuna olan ilgisini daha da arttırmaktadır. Öğrenci üniversite giriş sınavında hedeflediği puanı alamaması durumunda bir yıl daha beklemek durumunda kalıyorken, Yabancı Dil Destekli taban puan uygulaması olmadan öğrenci kabul etmektedir. Tüm dünya genelinde kabul görmüş olan sınavsız öğrenci kabulü Yabancı Dil Destekli içinde geçerlidir. Öğrenci lise mezunu olması halinde Travnik Üniversitesinde eğitim almayı seçtiği zaman, istediği bölümde eğitim alabilmekte ve geleceğini birkaç saatlik bir sınavın gidişatına bırakmamaktadır.

Dünya genelinden daha fazla öğrenciye eğitim olanağı sunma hedefinde olan Yabancı Dil Destekli inşaat mühendisliği (Yabancı Dil Destekli eğitim) 2500 Euro yıllık harç bedeli ile öğrenci kabul etmektedir. Öğrenci inşaat mühendisliği eğitimi almak için herhangi bir Avrupa üniversitesi ya da Türkiye’deki vakıf üniversitelerinden birini seçmiş olsa bu rakam 10.000 Euro’yu bulabilmektedir. Bu açıdan bakıldığında Yabancı Dil Destekli dünya standartlarında eğitim olanağını en makul harç bedeli karşılığında sunmaktadır.

ext-justify:inter-ideograph;”> Travnik Üniversitesinde Yabancı Dil Destekli inşaat mühendisliği eğitimi almayı seçen öğrenci, Avrupa’nın ortasında ve inşaat sektörünün merkezinde eğitim alıyor olmanın sağladığı avantajlardan yararlanabilecek, inşaat teknolojisindeki yenilikleri takip etme olanağı bulacak ve aldığı bilgiyi uygulamaya koyma imkânına sahip olan öğrenci, tam donanımlı olarak hayata hazırlanabilecektir. Dahası, öğrenci uygulamalı eğitim aldığı için kendisine olan güveni artacak ve geleceğinden endişe duymadan sadece eğitimine odaklanabilecekti.

Travnik Üniversitesinde inşaat mühendisliği eğitimi almak isteyen öğrencilerden büyük destek EUROSTAR yurtdışı eğitim danışmanlığından gelmektedir. Öğrencinin kayıt aşamasından mezuniyetine kadar ihtiyaç duyduğu her alanda danışmanlık hizmeti sunulmakta ve yardımcı olunmaktadır.

Yabancı Dil Destekli İnşaat mühendisliği Eğitim Ücreti: 2500 Euro

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!