Travnik Üniversitesi Türkçe Eğitim

Travnik Üniversitesi Yabancı Dil Destekli Eğitim

Travnik Üniversitesi Yabancı Dil Destekli Eğitim,Travnik üniversitesinde Yabancı Dil Destekli eğitim veriliyor. Lisans bölümlerinin tam...

Travnik Üniversitesi Yabancı Dil Destekli Eğitim

Travnik üniversitesinde Yabancı Dil Destekli eğitim veriliyor. Lisans bölümlerinin tamamı Yabancı Dil Destekli’dir. Travnik, Osmanlıdan eserler kalan tam bir Türk şehri niteliğindedir. Eski tarihin de getirdiği izleri taşıyarak günümüze gelmiş ve Yabancı Dil Destekli yi unutmamak için çaba göstermiş bir şehirdir.

Bosna Hersek Travnik Üniversitesinde Yabancı Dil Destekli bilen profesörlerle çalışarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Bu deneyimli profesörler sayesinde Türkiye’den birçok öğrenci almayı başarmıştır. Üniversite Türk okullarına göre daha iyi imkânlara sahip olduğu için daha çok tercih edilmiştir. Bosna Hersek Türkçe son derece donanımlıdır. Türkçe lisans eğitimi üniversitenin tüm bölümlerinde gösterilmektedir.

Yabancı Dil Destekli eğitim adına pekçok adım atmıştır. EUROSTAR yurtdışı eğitim merkezi Türkçe tek yetkili kurumudur. Bunlardan en önemlisi üniversite adına rektör profesör Dr. Rasim Daciç’in düzenlediği karanamede EUROSTAR yurt dışı eğitim olanağı Türkiye resmi temsilcisi yetkisi sertifikası alınmasıdır. Bu yetki ile burada okuyan öğrenciler yurt dışında daha iyi çalışma imkânlarına sahip olacaklardır. Türkçe bilen herkesin Travnik üniversitesinden yararlanması gerekir. Kendi dilimizle yurt dışında okuma fırsatı kaçınılmazdır.

Harçların ve giderlerin böylesine düşük olduğu Yabancı Dil Destekli Türk öğrencileri daha iyi imkanlar dahilinde mezun etmektedir. Mezun olan gençler Yabancı Dil Destekli dili sayesinde bu okullarda eğitmen olarak kalabildikleri gibi yurt dışında da bütün Avrupa ülkelerin de de diplomalarını kullanabilmektedir.

Yapılan anlaşmalarla EUROSTAR sayesin de verilen kontenjan ile yüzde yüz kayıt yaptırma imkanına şansına sahiptir. Hiçbir kayıt koşulu olmayan Travnik üniversitesin de mezun olmak bu kadar kolay iken kendimizi zorlamamıza gerek yok.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Ücretler
Diş Hekimliği (Yabancı Dil Destekli Eğitim) 4000 €
Eczacılık Bölümü ( Yabancı Dil Destekli Eğitim) 3000 €
Hukuk Fakültesi ( Yabancı Dil Destekli Eğitim) 1750 €
İnşaat Mühendisliği ( Yabancı Dil Destekli Eğitim ) 2500 €
Psikoloji Bölümü ( Yabancı Dil Destekli Eğitim ) 1975 €
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon 2500 €

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!