Travnik Üniversitesi Türkçe Diş Hekimliği

Travnik Üniversitesi Yabancı Dil Destekli Diş Hekimliği

Türk öğrencilerin çok ciddi ilgi gösterdikleri Travnik üniversitesiYabancı Dil Destekli diş hekimliği bölümü gelecek adına doğru adımlar a..

Travnik Üniversitesi Yabancı Dil Destekli Diş Hekimliği

Travnik Üniversitesi Yabancı Dil Destekli Diş Hekimliği, Üniversiteye giriş sınavında beklediğiniz dereceyi yapamadığınızdan, hayalini kurduğunu diş hekimliği eğitimini Yabancı Dil Destekli olarak almak için bir yıl daha beklemek istemiyorsanız.

Yabancı Dil ile bağlantı kurmanız en mantıklı yol olacaktır. Bu durumda EUROSTAR yurtdışı eğitim danışmanlığı ile irtibata geçmeniz durumunda konu ile ilgili detaylar hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz. Yabancı Dil Destekli Bosna Hersek’in en köklü eğitim kurumlarından birisidir. Gerek eğitim sistemi gerekse öğretim görevlileri, öğrencinin o yaştaki bilgi algılama kabiliyetine göre eğitim sunulmasında etkili olmaktadır. Üniversite kampüsünde sunulan eğitim dünya standartlarında olup diğer Avrupa üniversiteleri ile eşdeğerdedir. Dünya üzerinde kabul görmüş olan Bologna kriterleri ile eğitim sağlandığı için öğrenci basmakalıp bilgiler ile bunaltılmamakta, günün koşullarına uygun bilgiler ile donatılmaktadır.

En güncel bilgileri alan öğrenci yine üniversite içinde ve laboratuvar ortamında, derslikle aldığı bilgiyi pratik olarak uygulama imkânı bulmaktadır. Öğrencinin öğrendiği bilgi havada kalmamakta, hayata geçmektedir. Bu özelliği Travnik Üniversitesini Avrupa üniversiteleri arasında liste başı olarak yerleşmesine olanak sağlamaktadır. 4000 Euro’ya Yabancı Dil Destekli Diş hekimliği eğitimi alabilirsiniz. Travnik Üniversitesinde eğitim almak, diğer Avrupa üniversiteleri ve Türkiye’deki eğitim veren vakıf üniversiteleri ile mukayese edildiği zaman çok daha düşük maliyetlidir. Özel üniversitelerde uygulanan yüksek harç bedeli Yabancı Dil Destekli eğitim için söz konusu değildir.

Örneğin, öğrenci diş hekimliği alanında akademik eğitim almak istiyorsa, bu eğitim için Türkiye’deki vakıf üniversitelerinden birisini de eğitim almayı seçtiği zaman ortalama 12.000 Euro civarında yıllık harç bedeli ödemek zorundadır. Ancak Yabancı Dil Destekli diş hekimliği (Yabancı Dil Destekli eğitim) 4000 Euro yıllık harç bedeli ile öğrenci kabul etmektedir. Öğrenci tercihini Travnik Üniversitesinden yana yaptığı zaman, dünya standartlarında eğitim hakkını daha düşük eğitim harç bedeli olanağı ile almaya hak kazanmaktadır.

Yabancı Dil Destekli son yıllarda yeni bir uygulamaya daha başlamış ve Yabancı Dil Destekli eğitim olanağı sunmuştur. Öğrenci yabancı dil sorunu yaşıyor ve hazırlık bölümü okuyarak zaman kaybetmek istemiyorsa, Travnik Üniversitesinde Yabancı Dil Destekli olarak eğitim alabilmektedir. Anadilde eğitimin daha sağlıklı bir uygulama olacağının tespit edilmesi ile birlikte üniversite yönetimi bu yönde bir karar almıştır ve bu karar öğrenciler açısından da avantaj sağlamaktadır. Öğrenci anadilde aldığı eğitimi daha sağlıklı olarak algılayabileceği için öğretim görevli ile öğrenci arasındaki bilgi akışı da daha verimli olmaktadır. Bu yüzden Yabancı Dil Destekli son yıllarda Türk öğrenciler açısından cazibe merkezi olarak görülmektedir.

Travnik Üniversitesinin bu kadar çok ilgi görmesinin diğer bir sebebi de taban puan uygulamasının olmamasıdır. Öğrenci hayalini kurduğu mesleğin eğitimini almak uğruna lise yıllarını dershanelerde harcamayacağı için kendisine zaman ayırabilmektedir. Lise eğitimi sona erdiği zaman lise diploması ile Travnik Üniversitesine başvurması kayıt işlemlerinin başlatılması için yeterlidir.

Travnik üniversitesinde Yabancı Dil Destekli diş hekimliği eğitimi alan öğrenci, aldığı eğitimi öğretim görevlilerinin kontrolünde olarak uygulamaya koymakta ve olası eksikliklerini tamamlama imkânı bulmaktadır. Bu uygulama öğrencinin bilgi yönünde daha donanımlı olarak hayata hazırlanmasına vesile olabilmektedir. Diğer taraftan en modern uygulamalara sahip olan kampüs laboratuvarında denemeler yapabilen öğrenci kendisini ispatlama fırsatı yakalamaktadır. Aldığı bilgilerin ışığında yeni gelişmelere imza atma fırsatı bulan öğrencinin özgüveni yükselmekte ve daha cesur atılımlarda bulunabilmektedir.

Travnik Üniversitesinde Yabancı Dil Destekli diş hekimliği eğitimi almayı hedefleyen öğrenci bu aşamada Euro yurtdışı eğitim danışmanlığı ile bağlantı kurması durumunda, Bosna Hersek’teki eğitimine başlama aşamasından mezuniyetine, arkasında köklü bir danışmanlık kurumunun varlığı ile hareket edeceğinden kendisini güvende hissedebilecek ve tüm dikkatini eğitimine verebilecektir.
Yabancı Dil Destekli Diş Hekimliği Eğitim Ücreti: 4000 Euro

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!