Travnik Üniversitesi Puanları

Travnik Üniversitesi Puanları

Travnik Üniversitesi Puanları,Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, Tek Kayıt Temsilcisi olduğumuz Osmanlı'nın incisi tarihi şehir Travnik'te Bo...

Travnik Üniversitesi Puanları

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, Tek Kayıt Temsilcisi olduğumuz Osmanlı’nın incisi tarihi şehir Travnik’te Bosna Hersek Travnik Üniversitesi ile yaptığımız anlaşmayla Türkiye’de lise eğitimini tamamlamış kişilere Türkçe Lisans yapma fırsatı sunuyoruz.

Üniversite eğitimi için alacak olduğunuz LYS puanı bazı üniversiteler için önem teşkil ederken; bazı üniversiteler için hiçbir önemi bulunmamaktadır. Puana bakmadan öğrenci kabulü gerçekleştiren üniversiteler arasında yer alan Travnik Üniversitesi senelerdir LYS sınavına girme koşulu kabul etmeden lise diplomasına bakarak öğrenci kabul işlemini gerçekleştirmektedir. Travnik Üniversitesi puanları belirlemesi hiçbir sene yapılmayan üniversite eğitim- öğretim hayatınızda sizleri için adeta dönüm noktası olan meslek hayatınıza atılmanıza yardımcı olacak eğitimi alabilmeniz için gerekli tüm donanımlı ekipmanlar ve öğretim elemanları belirlemesini yaparak sizlerin kendinizi en profesyonel şekilde yetiştirmeniz için gerekli ortam zenginliğini sizlere sunmaktadır.

Travnik Üniversitesi bölümleri arasında şimdiye kadar en popüler kabul edilebilecek bölümler yer aldığı için Bosna’da Türkçe üniversite eğitimi almak isteyen gençlerin hiçbiri bu üniversite tercihinde bulunmadan geçmeyeceklerdir. Sizler için önerilen en kaliteli ortam zenginliklerini sizlere sunacak olan Travnik Üniversitesihemşire, eczacılık, mimarlık, mühendislik gibi en popüler bölümleri bünyesinde barındırmaktadır. Genel itibari ile bu bölümleri okumak yüksek LYS puanı almayı gerektirmektedir. Bu durumdan kaynaklanan kaliteli bölümleri okuyamama durumunun önüne geçmek için puan alma zorunluluğunu ortadan kaldırarak sizlerin okuyacağınız bölüm tercihlerinizde bu bölümleri başarısızlık kaygısından dolayı seçememe özgürlüğünüzü bir rafa kaldıran Travnik Üniversitesi tercihinizi en kısa zamanda gerçekleştirmeye ne dersiniz? Bunu gerçekleştirmiş olan üniversitemizden mezun olanlarla irtibat kurarak üniversitemizin kaliteli eğitim olanaklarına sahip olup olmadığı bilgisine kısa zamanda ulaşabilirsiniz.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Ücretler
Diş Hekimliği (Türkçe Eğitim) 5500 €
Eczacılık Bölümü ( Türkçe Eğitim) 3000 €
Hukuk Fakültesi ( Türkçe Eğitim) 3200 €
İnşaat Mühendisliği ( Türkçe Eğitim ) 4000 €
Psikoloji Bölümü ( Türkçe Eğitim ) 4000 €
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon 4000 €

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!