Hazırlık Programı

Hazırlık Programı

Bosna Hersek üniversitelerin de alacağınız eğitimlerden önce sizlere sunulan hazırlık programı seçeneği ile hem dil eksikliğinizi giderebilir hem de..

Hazırlık Programı

Eurostar yurtdışında eğitim danışmanlığıyla hazırlık başvurusu yapan öğrencilere, devlet üniversiteleri ve tüm diğer Bosna Hersek üniversiteleri ile yapılan anlaşmalarla Boşnakça teknik dil sertifikası verilen bir eğitim fırsatı sunmaktadır. Eurostaryurtdışı eğitimi uzman danışmanlık hizmetiyle, yurtdışı devlet üniversitelerinin dil enstitülerinde öğrenim görmek isteyenlerin öncelikli seçimi oluyor. Eurostaryurtdışında üniversite eğitimiiçin profesyonel çözümler sunmada yetkili olduğundan, eğitim merkeziolarak çalışan diğer firmaların isteseniz de size gösteremeyeceği uluslararası anlaşmalara sahiptir.

Hazırlık Programları Enstitüsü

Her ne kadar Bosna Hersek’te eğitim, Slav dil grubuna dahil olan Boşnakça verilse de, yurtdışında üniversite eğitimiİngilizce görmek isterseniz de sizlere sunulan staj olanakları sayesinde yerel halkla kaynaşarak çok kolay bir şekilde Boşnakça öğrenebilirsiniz. Slav diliyle eğitim sunan Bosna üniversiteleri,yurtdışı üniversite öğretiminizde önemli bir yer tutacak olan Boşnakçayı rahatça öğrenmeniz için sizleri Hazırlık Enstitüsü çalışmalarına dahil etmektedir.

Çalışma Programları Nedir?

Yurtdışında üniversitelerarasındaki yerini giderek daha da sağlamlaştıran Bosna Hersek üniversiteleri, çatısı altındaki tüm öğrencilerinin kariyer hedeflerine kolayca ulaşmalarını sağlayan bir eğitim anlayışına sahiptir. Yurtdışında okumak için yapılan Bosna Hersek üniversite başvurularından sonra özel veya genel programlarla desteklenen kurslarla, öğrencilere çalışma programlarını kendilerinin belirlediği yoğunlukta ve kapsamda oluşturma imkanı da sağlanmaktadır. Gruplar halinde verilen hazırlık ve sertifika programları, yurtdışında üniversite okumakisteyenlerin yaklaşık olarak 1000 saat kadar teknik eğitim almasını sağlar.Yurtdışında eğitim alırken göreceğiniz bu 1000 saatlik eğitim hakkında bilgi almak için EurostarYurtdışı Eğitim Merkeziile irtibata geçebilirsiniz.

Yurtdışında eğitimalmak konusunda olduğu kadar sosyal hayata da daha kolay karışmak için Boşnakça öğrenmenin size büyük bir avantaj sağlayacağını da unutmayın.Yurtdışı eğitim sürecini tamamlayan çoğu öğrenci, Boşnakçayı anadil seviyesinde konuşabilir hale geliyor ve sosyal hayatın bir parçası haline gelerek sertifika programlarını tamamlıyor.

Yurtdışında üniversite eğitimiiçin Türk öğrenciler tarafından her geçen yıl daha da fazla tercih edilen Saraybosna Üniversitesi, hazırlık programlarına başlamadan üniversite eğitimi alınacak bölümün ön kayıt işlemleri esnasında belirlenmesini istemektedir. Ekim ve Ocak ayı döneminde başlanan eğitim için yurtdışında okumakisteyen öğrenciler EurostarEğitim Merkezitarafından iki farklı gruba ayrılarak Saraybosna’ya gönderilmektedir. Yoğun Boşnakça Eğitimi verilen hazırlık bölümünde sınıfta kalma şeklinde bir uygulama da mevcut değildir. Yurtdışında üniversite eğitimi öncesinde alacağınız teknik hazırlık programı ile ilgili daha detaylı bilgi edinmek için EurostarYurtdışı Eğitimi arayabilir,yurtdışında üniversite okumak konusunda tüm sorularınıza açıklayıcı ve net cevaplar alabilirsiniz.

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!