Elektrik Mühendisliği Dikey Geçiş

Elektrik Mühendisliği Dikey Geçiş

Elektrik mühendisliği dikey geçiş işlemleri ile artık sizler de ülkemiz de başladığınız eğitimlerinize yurtdışında devam etme olanağı bulabilirsiniz..

Elektrik Mühendisliği Dikey Geçiş

Avrupa’da eğitim görmenin çok pahalı olduğunu, pek çok sınava girmeniz gerektiğiniz düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. İki yıllık diplomanızla başvuru yapabileceğiniz Uluslararası Travnik Üniversitesi sizlere sınavsız, Türkçe destekli bir eğitim için önemli bir fırsat sunuyor. Dünyanın her yerinde geçerli bir meslek olan Elektrik Mühendisliği sadece bir adım uzağınızda. Senelik 2500 Euro olan öğrenim masrafınız ve aylık yaşam giderleriniz için harcayacağınız 300-400 Euro sayesinde ekonomik bir eğitim alabileceksiniz. Kulağa hayal gibi gelse de, artık sınava girmeden, dünyanın en önemli üniversitelerinden birinde Elektrik Mühendisliği dikey geçiş imkanından yararlanarak öğrenci olabilirsiniz.

Sınavsız eğitim demişken, yabanı dil yeterliliği gibi bir zorunluluğunuz olmadığını da söyleyelim. Başvuru yapmak için iki yıllık ön lisans diplomasına ve transkript belgesine sahip olmanız gerekiyor. UluslararasıTravnik Üniversitesi’nde 3. sınıftan başlayarak eğitim almanız ve Elektrik Mühendisliği dikey geçiş imkanından yararlanmak için herhangi bir ön koşul gerekmiyor. Sınav stresinden bıktıysanız ve hayatınıza engeller olmadan yön vermek niyetindeyseniz bu fırsat tam da size göre. Ön koşul olmadığı gibi, sene kaybı da yaşamayacak ve direkt olarak 3.sınıftan eğitim alacak, böylece hedeflediğiniz kariyer planlamasını da zamanına uygun gerçekleştirebileceksiniz.

Dikey Geçiş İmkanı

20 yıldan fazla bir süredir sayısız Türk öğrencinin hayallerine kavuşmasına aracılık eden Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile tanışın ve hayatınız değişsin. Uluslararası Travnik Üniversitesi tarafından başvuru, kayıt ve diğer işlemleri için yetkilendirilen tek kuruluş olan Eurostar ile Elektrik Mühendisi olarak yolunuza devam edebilirsiniz. İyi bir eğitim hayatı iyi bir gelecek ve sağlam bir kariyer demektir. Danışmanlardan alacağınız hizmet sayesinde yüksek maaşlar elde edebileceğiniz bir mesleğe sahip olacak, yurt dışında okuma ayrıcalığına erişeceksiniz.

Başvurularınızı 12 ay boyunca size en yakın Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerinden yapabilir, sınava girmeden, Elektrik Mühendisliği dikey geçiş fırsatından faydalanabilirsiniz. Ödemeniz gereken senelik eğitim ücreti 2500 Euro’dur. Aylık kişisel masraflarınız da 300-400 Euro gibi cüzi rakamlar olduğundan ailenizi de zorlamayacaksınız. Kayıt için sadece iki yıllık ön lisans diplomanızın ve transkript belgenizin olması yeterli. Sizden herhangi bir sınav sonucu vermeniz ya da sınava girmeniz beklenmediği gibi, ortak derslerden de muaf tutulacaksınız.

Avrupa’nın göbeğinde bulunan Uluslararası Travnik Üniversitesi’nden mezun olduğunuzda Europass isimli mezuniyet belgesi alırsınız. Ülkemizde de tanınan bu belge Avrupa’nın birinci sınıf kabul ettiği diplomalar arasında olduğundan iş sıkıntısı da yaşamazsınız. Yüksek rakamlar ödemeden, sınava girmeden elde edebileceğiniz Elektrik mühendisliği dikey geçiş şansından yararlanmak için sizleri Eurostar ofislerimize davet ediyoruz.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Lisans Tamamlama Programı

Prestijli Uluslararası Travnik Üniversitesinden Elektrik Teknikerliği Meslek yüksek okulu mezunlarına dikey geçişle elektrik mühendisliği lisans tamamlama imkanı sunmaktadır. Elektrik Mühendisliği Bölümüne 3. sınıftan devam edebileceksiniz. Ayrıcalıklar sunan Bosna Hersek Üniversiteleri Uluslararası Travnik Üniversitesi Bosnada Eğitim için Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığına başvurun. Mühendis ünvanına sahip olmak geleceği planlamanıza yardımcı olacak.

Bosna Hersek Üniversitesi elektrik mühendisliği mezunu olmanız durumunda diplomanız Avrupa’nın çok sayıda ülkesinde tanınacaktır. Bosnada eğitim Elektrik Mühendisliği Lisans Yıllık Harç Ücreti 2500 Euro’dur. Türkçe destekli Uluslararası Travnik Üniversitesi Bosnada eğitim imkanıyla mühendislik tamamlama eğitimi sürecine başlayarak yıl kaybına uğramadan mühendis unvanına sahip olun. Dikey geçiş sınavına girme derdine son vermekteyiz. Bosna Hersek Üniversiteleri sınava girme, taban puanı alma zorunluluğu yoktur. Avrupa’da geçerli diplomanızla yurtdışı iş bulma fırsatı elde edebilirsiniz.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Dikey Geçiş Yapabileceğiniz Bölümler

Elektrik/Elektrik İşleri Öğretmenliği Elektrik Enerjisi Üretim
İletim ve Dağıtımı Elektrili Cihaz Teknolojisi
Raylı Sistemler Elektrik ve Elektronik Teknolojisi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği
Uçak Teknolojisi/ Uçak Elektriği Elektrik-Elektronik
Oto Elektrik-Elektronik Elektrik-Elektronik Teknikerliği
Termik Santrallerde Enerji Üretimi Elektronik
Elektronik Haberleşme Elektronik Haberleşme Teknolojisi
Elektronik Teknolojisi Otomasyon İhbar Kontrol
Elektromekanik taşıyıcılar Endüstriyel otomasyon
Hidroelektrik santralleri Kontrol ve otomasyon teknolojisi
Kontrol Sistemleri Teknolojisi Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi
Muhabere ve Elektronik Bilgi Sistemleri
Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!