Bosna'da Türkçe Eczacılık

Bosna’da Yabancı Dil Destekli Eczacılık

Bosna'da Yabancı Dil Destekli Eczacılık,Bosna Hersek Osmanlı'nın incisi Travnik üniversitesi Türkiye’deki devlet üniversitelerine yerleşe...

Bosna’da Yabancı Dil Destekli Eczacılık

Bosna Hersek Osmanlı’nın incisi Travnik üniversitesi Türkiye’deki devlet üniversitelerine yerleşemeyen öğrencileri Bosna’da yabancı dil destekli eczacılık bölümü eğitimi almaya davet ediyor.

Dünyanın dört bir yanından öğrencilerin bir arada olduğu, dünya standartlarında ve ayrıcalıklı bir eğitim olanağından neden siz de yararlanmayasınız. Travnik üniversitesinde yabancı dil destekli eczacılık bölümü yıllık harç ücreti 3000 Euro’dur.

Bosna Hersek Travnik üniversitesi diğer Avrupa üniversiteleri ile eşdeğerde eğitim olanağına sahiptir. Dünya standartlarında ve en güncel uygulamalar ile desteklenen eğitim programları, öğrencinin geleceğine tam donanımlı olarak hazırlanabilmesine imkân sağlamaktadır. Dünya üzerinde takdir toplamış ve ileri dünya görüşüne sahip öğretim görevlilerinin rehberliğinde verilen eğitim sonucunda denklik derecesinde diploma elde edeceğinin bilincinde olan öğrenci, geleceğinden kaygı duymadan sadece eğitimine odaklanabilmektedir.

Bosna’da Travnik üniversitesi yabancı dil destekli eczacılık fakültesini seçen öğrenci, her şeyden önce anadilde eğitim aldığı için hem hazırlık bölümü eğitimi almamakta ve doğal olarak dönem kaybetmemekte hem de kendi dili ile aldığı bilgileri tam olarak kavrayabilmekte ve öğretim görevlisi ile öğrenci arasında sağlıklı bilgi akışı sağlanmaktadır.
Bosna Hersek Travnik üniversiteside taban puan uygulamasının olmayışı, öğrencileri bu ülke üniversitelerine çeken diğer bir özelliktir.

Türkiye’deki öğrenci eczacılık bölümünde üniversite eğitimi almayı istese üniversite giriş sınavında belirlenen puanı yakalayabilirse ne ala, yoksa umutlarını bir başka bahara bırakmak durumunda kalmaktadır. Oysa Bosna Hersek Travnik üniversitesinde ve diğer Avrupa üniversitelerinde bu tür bir uygulama mevcut olmadığından, öğrenci puan kısıtlaması olmadan hayalini kurduğu ve kendisini en iyi biçimde ifade edebileceği bölümde eğitim alabilmekte ve bu ilgi ile eğitim aldığında başarıya ulaşması kaçınılmaz olmaktadır.

Bosna Hersek Vezirler şehri Travnik’te Travnik üniversitesinde üniversitesini bu kadar cazip kılan diğer bir ayrıntı da, üniversite eğitim harç bedeli uygulamasıdır. Diğer Avrupa üniversiteleri ve Türkiye’deki vakıf üniversiteleri ile mukayese edildiği zaman aradaki fiyat farkı göze çarpmaktadır. Öğrenci herhangi bir Avrupa üniversitesinde ya da Türkiye’de eğitim veren vakıf üniversitelerinden birisinde eczacılık eğitimi almayı arzu etse bu eğitimi için ödeyeceği yıllık harç bedeli 10.000 Euro civarında iken, Bosna Hersek Travnik üniversitesinde bu yönde bir eğitim almak istediğinde kendisinden talep edilen yıllık harç bedeli olarak 3000 Euro civarında bir ücrettir. Bu durumda öğrenci Bosna’da yabancı dil destekli eczacılık eğitimi almayı seçerek dünya standartlarında, modern ve güncel eğitim hakkına çok daha düşük bir bedel karşılığında ulaşabilmektedir.

Eczacılık eğitiminin ne kadar hassas ve kritik bir eğitim dalı olduğu herkesçe bilinir. Ecza ile kimyanın kesiştiği noktada yapılan çalışmalar, bu alana ilgi gösteren gençlere cazip gelmektedir. Bosna’da Travnik üniversitesi yabancı dil destekli eczacılık eğitimi alan öğrenci, Avrupa’nın ortasında ve tüm bilimsel çalışmalara yakın bir konumda bulunur olmanın getirdiği avantajlardan yararlanabilmekte ve uluslararası eczacılık organizasyonlarını takip ederek aldığı eğitimin detaylarına ulaşabilmektedir. Bu ayrıcalık öğrencinin eğitimine destek niteliğindedir ve Türkiye’de eğitim alan bir öğrencini bu imkânlara ulaşabilmesi pekte mümkün görülmemektedir.

Bosna Hersek Travnik üniversitesinde yabancı dil destekli eğitim almayı tercih eden öğrenci, farklı bir ülkede farklı kültürlere ait insanlar ile bir arada yaşamanın getirdiği deneyimleri ile dünya görüşünü geliştirmekte ve hayata bakış açıcı gelişmektedir. Bu ayrıcalık öğrencinin sadece eğitim olarak değil kişilik olarak da gelişmesine olanak sağlanmaktadır. Bu durum gelecekteki hayatına artı değer katmakta ve her zaman rakiplerinden bir adım ileride olma imkânı sağlamaktadır.

Bosna’da Travnik üniversitesi yabancı dil destekli eczacılık eğitimi almak isteyen üniversite adayları bu aşamada Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı ile bağlantı kurarak en sağlıklı kararı vermiş olmaktadır. Konusunda uzman kadro ile verilen danışmanlık hizmeti öğrencinin yurtdışında eğitim gördüğü süre boyunca ışığı olmakta ve sadece eğitimine odaklanma imkânı bulmaktadır.

Travnik Üniversitesi Yabancı Dil Destekli Eczacılık Eğitim Ücreti: 3000 Euro

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!