2 Yıllık Myo Mezunlarına Mimarlık Dikey Geçiş

Bosna Üniversitesi Fiyatları

Bosna Üniversitesi Fiyatları,Yurtdışı eğitim fiyatlarının yüksek olma düşüncesi, yurtdışı üniversitelerinde eğitim almayı düşünen gençleri ikilemde bırak...

Bosna Üniversitesi Fiyatları

Yurtdışı eğitim fiyatlarının yüksek olma düşüncesi, yurtdışı üniversitelerinde eğitim almayı düşünen gençleri ikilemde bırakmaktadır. Öğrenci yurtdışı eğitim kurumlarını tercih etse büyük ihtimalle ailesi maddi açıdan yıpranacak ve sıkıntı yaşayacaktır. Bu hayalinden vazgeçse ya istediği alanda eğitim alamayacak ya da hayallerini sonraki yıllara bırakacaktır. Oysa bu tür ikilemler yaşayan öğrencilere üçüncü bir alternatif Bosna Hersek üniversitelerinden verilmektedir. Bosna üniversitesi fiyatları öğrencinin hak ettiği eğitimi alabilmesine olanak sağlamaktadır. Eğitim harç bedelleri diğer Avrupa ve Türkiye de eğitim sunan özel üniversitelerden daha düşük seviyede olması açısından, öğrencilere günün koşullarına uygun eğitim verilmektedir.

Bosna üniversitesi her yıl gerek dünyanın dört bir köşesinden gerekse Türkiye’den birçok öğrenciyi kabul etmektedir. Sunduğu ayrıcalıklı üniversite eğitimi ile daha fazla öğrenciye ulaşmak ve geleceğe tam donanımlı bireyler yetiştirmek amacındadır. Bu amaç doğrultusunda harç bedellerinin düşük tutulması sebebi ile öğrencilerden karşılık bulmaktadır. Avrupa birliği ve Avrupa üniversiteleri birliği üyesi olan Bosna üniversitesi fiyatlarıkadar eğitim olanakları ile göz doldurmakta ve saygın üniversiteler arasındaki hak ettiği yeri almaktadır. AGİK üyesi olmasının yanı sıra akreditasyon uygulaması dâhilinde olan Bosna üniversitesi, öğrenci değiştirme programları sayesinde öğrencinin eğitim deneyimlerini farklı uygulamalar ile pekiştirmektedir. Tüm bunların dışında eğitimini bitiren her öğrenciye denklik derecesinde mavi diploma olanağı sunulmakta ve öğrenci bu diploma ile istediği dünya ülkesinde iş hayatına atılabilmektedir.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Türkçe Destekli Lisans Bölümleri

Hukuk 2000 Euro
İnşaat Mühendisliği 2500 Euro
Mimarlık 2500 Euro
Makine Mühendisliği 2500 Euro
Bilgisayar Mühendisliği 2500 Euro
İş Sağlığı ve Güvenliği 2500 Euro
Elektrik Mühendisliği 2500 Euro
Yüksek Lisans ve Doktora 5000 Euro

 

Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Lisans Bölümleri

Saraybosna Üniversitesi Tıp Fakültesi 3000 Euro
Saraybosna Üniversitesi Diş Hekimliği 3500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Eczacılık 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Mühendislik Bölümleri 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Güzel Sanatlar 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Veterinerlik 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Psikoloji 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Dil Hazırlık 2500 Euro

 

Zenica Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

 

Tuzla Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

 

Mostar Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

 

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!