Bosna Hersek'te Türkçe Diş Hekimliği

Bosna Hersek’te Yabancı Dil Destekli Diş Hekimliği

Bosna Hersek'te Yabancı Dil Destekli Diş Hekimliği,Bosna Hersek'te Osmanlı Vezirler Şehri Olarak Bilinen Travnik'te Bir Tarih Yazılıyor T...

Bosna Hersek’te Yabancı Dil Destekli Diş Hekimliği

Bosna Hersek’te Osmanlı Vezirler Şehri Olarak Bilinen Travnik’te Bir Tarih Yazılıyor Travnik Üniversitesinde Yabancı Dil Destekli Diş Hekimliği okuyabilirsiniz. Travnik Üniversitesi Türk öğrenciler için muhteşem fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Diş Hekimliği bölümünde okumak isteyen öğrenciler artık Yabancı Dil Destekli eğitim alabilecekler. Hem de 5500 Euro gibi çok uygun bir fiyata. Kaliteli ve saygın bir üniversitede diş hekimliği okumak için daha ne bekliyorsunuz? Çocukluğunuzdan bu yana hayalini kurduğunuz diş hekimliği mesleğini üniversiteye giriş sınavında hedeflenen puanı yakalayamadığınız için sonraki yıllara mı bırakacaksınız? Hayatınızdan bir yılı çöpe atmadan önce birde Osmanlının Vezirler Şehrinde Bosna Hersek Travnik Üniversitesi Yabancı Dil Destekli olarak diş hekimliği eğitim almanın avantajlarını incelemek istemez misiniz? Avrupa’nın en köklü eğitim kurumlarına ev sahipliği yapan Travnik Üniversitesinde Yabancı Dil Destekli diş hekimliği eğitimi almak ile her açıdan avantaj sağlayacak olmak, üniversite eğitim alacak genç bireylerin doğal olarak ilgisini çekmektedir.

Türk-İslam Sentezinin Yaşatıldığı Bosna Hersek’te Travnik Şehrinde Yabancı Dil Destekli Diş Hekimliği eğitimi almayı tercih eden öğrencinin dil eğitimi almak için hazırlık bölümü okumasına gerek kalmayacak, böylece öğrenci dönem kaybetmemiş olacaktır. Diğer taraftan hazırlık bölümünde verilen eğitimin diş hekimliği gibi bir alanda yeterli olup olmayacağı konusundaki endişeleri de bertaraf edilmiş olacaktır.

Travnik üniversitesi eğitim kalitesi ile son yıllarda tüm dünya genelinden öğrencinin ilgisini çekmektedir. Çünkü Avrupa’nın ortasında verilen üniversite eğitiminin bir öğrencinin gelecekteki hayatına katacağı olumlu etkiler herkesçe malumdur.

Dünya standartlarında eğitim olanağına sahip olan öğrenci, tam donanımlı olarak hayata hazırlanabilmektedir. Bologna kriterlerinin benimsendiği bir eğitim sisteminin dünya genelinde kabul görmesi ve Travnik üniversitesin de bu yönde eğitim olanağı sunuyor olması, öğrenciler için cazibe merkezi olmasına vesile olmaktadır.

Bunların yanı sıra öğrenci eğitiminin tamamlanması ile sahip olacağı denklik derecesinde diplomasının tüm dünya genelinde geçerli olduğunu bilmenin verdiği güvence ile geleceğinden endişe etmeden tüm dikkatini eğitimine yoğunlaştırma olanağı bulmaktadır.

Bosna Hersek Travnik’te üniversite eğitimi alan öğrenci, diğer Avrupa üniversiteleri ve Türkiye’de eğitim sunan vakıf üniversitelerinde uygulanan yüksek harç bedeli ile zorlanmayacaktır. Örneğin, öğrenci diş hekimliği alanında eğitim almak istediğinde bu eğitim için Türkiye’deki vakıf üniversitelerini tercih etse yıllık harç bedeli olarak ortalama 10.000 ile 12.000 Euro arasında ödemesi gerekmektedir. Diğer taraftan aynı eğitim olanağı için Travnik üniversitesini tercih ediyorsa, yıllık harç bedeli olarak 5500 Euro gibi uygun bir ücret ödemektedir. Her iki tercih arasındaki açık fark, doğal olarak öğrencinin Bosna Hersek Travnk üniversitesini tercih etmesine neden olmaktadır. Ekonomik fiyatlarla sizde lisans eğitiminizi Eurostar yurtdışı eğitim merkezi sayesinde Bosna Hersek’te tamamlayın.

Bosna Hersek ekonomisinin oldukça iyi olması, ve fiyatların Türkiye’ye oranla çok düşük olması bir öğrencinin maddi açıdan zorlanmadan geçinmesine olanak sağlanmaktadır. Barınma ücretleri Türkiye’deki ücretlere ile neredeyse eşdeğerdedir. Öğrencinin barınma ihtiyacını karşılamaya yönelik gerek kampüs içinde gerekse kampüs dışında yurtlar bulunmak ile birlikte öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek nitelikte kiralık evlerin fiyatları da oldukça makuldür. Ayrıca yeme içme ve ulaşım ücretleri de Türkiye’nin daha altında olması, öğrencinin maddi açıdan sıkıntı yaşamamasına olanak sağlamaktadır.

Bosna Hersek’te Travnik Üniversitesinde Yabancı Dil Destekli diş hekimliği eğitimi almak isteyen öğrenci Avrupa’nın ortasında, ancak hala Türk kültürüne yakın bir kültürde yaşayacağı için gurbet ve yabancılık hissi yaşamamaktadır. Gerek yapılanma gerekse günlük hayat, öğrencinin kendisini vatanında hissetmesine olanak sağlamaktadır. Diğer taraftan Avrupa’nın ortasında olmak öğrencinin birçok bilimsel gelişmeye yakın konumda olmasını ve bu yönden kendisini geliştirmesine fırsat sunmaktadır.
Travnik Üniversitesi Yabancı Dil Destekli diş hekimliği okumak isteyen öğrenci adayları, Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığına başvurarak bu aşamada en sağlıklı kararı vermektedir. Konusunda uzman kadronun sunduğu rehberlik hizmeti dışında öğrencini tüm resmi işlemleri ve kişisel ihtiyaçlarına çözüm yine Eurostar tarafından üretilebilmekte ve öğrencinin eğitimi tamamlanıncaya kadar her alanda yardımcı olunmaktadır.

Travnik Üniversitesi Yabancı Dil Destekli Diş Hekimliği Eğitim Ücreti:5500 Euro

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!