Bosna Hersek Üniversitesi Yüksek Lisans

Bosna Hersek Üniversitesi Yüksek Lisans

Bosna Hersek üniversitesi yüksek lisans olanaklarını değerlendirmek isteyen kişiler mutlaka bu işlemler hakkında en doğru bilgileri almalıdırlar..

Bosna Hersek Üniversitesi Yüksek Lisans

EUROSTAR yurtdışı eğitim danışmanlığı Bosna Hersek Üniversitesinde eğitim görmeyi amaçlayan gençlere, her konuda danışmanlık hizmeti veren kurumların başında gelir. Avrupa ve dünya genelindeki en köklü eğitim kurumlarının yanı sıra Bosna Hersek üniversitesi ile olan güçlü bağlantıları sayesinde bu yönde arayışı olan gençler tarafından sıkça ziyaret edilmekte ve kafalarındaki her soru işareti yerini mantıklı bir açıklamaya bırakmaktadır. Ön lisans, lisans, lisans tamamlama, master ve doktora eğitim programlarına sahip olan Bosna Hersek Üniversitesi yüksek lisans programı ile de öğrenci kabul etmemektedir. Eğitim aldığı alanda akademik kariyer yapma düşüncesi olan öğrencilere yönelik bir eğitim sistemi Bosna Hersek Üniversitesinde uygulanmadığı için, öğrencinin bu aşamada uyanık olması gerekir. Bu tür söylentilere kulak asıp ta bu yönde başvuru yapması sonucunda olumlu sonuç elde etmesi çok uzak bir ihtimaldir.

Bosna Hersek Üniversitesi öğrenci kabulünde oldukça hassas davranmakta ve yeterli eğitim veremeyeceği öğrencinin hem zaman hem de para kaybetmesine fırsat vermemektedir. Kurumda asıl amaç öğrencinin en sağlıklı ve dünya eğitim sistemine uygun biçimde eğitilmesidir. Bu yüzden Bosna Hersek Üniversitesi yüksek lisans eğitimi alanında hizmet vermemektedir. Ancak yüksek lisans eğitimi almak isteyen öğrenciler EUROSTAR yurtdışı eğitim danışmanlığına başvurdukları takdirde bu yönde eğitim veren yurtdışı üniversitelerinin listesine ulaşabilecek ve istekleri doğrultusunda EUROSTAR aracılığı ile bu eğitim kurumlarına kayıtlarını yaptırabilecekleridir.

ULUSLARARASI TRAVNİK ÜNİVERSİTESİ

 

Uluslararası Travnik Üniversitesi Ücretler
HUKUK 2000 €
MİMARLIK 2500 €
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ 2500 €
MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ 2500 €
ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ 2500 €

 

HUKUK FAKÜLTESİ·

 

Hukuk

POLİTEKNİK FAKÜLTESİ

· Mimarlık

· İnşaat Mühendislik

· Makine Mühendislik

· Elektrik Mühendislik

· Bilgisayar Mühendisliği

· Telekomünikasyon

· Lojistik

· Mühendislik Yönetimi

· İş Güvenliği

MEDYA ve İLETİŞİM FAKÜLTESİ

· İletişim

· Medya ve Gazetecilik

EKONOMİ FAKÜLTESİ·

Finans, Muhasebe ve Denetim

· Bankacılık ve Sigortacılık

· Pazarlama ve Ticaret

· Girişimcilik ve Serbet Meslek

· Turizm ve Otelcilik

· İşletme Ekonomisi

· İşletme Yönetimi

· İşletme Enformatiği

TRAFİK FAKÜLTESİ

· Karayolu ve Kentsel Ulaşım

· Trafik Yönetimi

· Hava Taşımacılığı

EKOLOJİ FAKÜLTESİ

· Uygulama Ekoloji

· Çevre Koruma

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!