Bosna Hersek Üniversitesi Lisans Tamamlama

Bosna Hersek Üniversitesi Lisans Tamamlama

Bosna Hersek Üniversitesi Lisans Tamamlama,Üniversiteye giriş sürecinde “2 yıllıkta olsa bir üniversite mezunu olayım” diye düşünen genç, eğitimini tama...

Bosna Hersek Üniversitesi Lisans Tamamlama

Üniversiteye giriş sürecinde “2 yıllıkta olsa bir üniversite mezunu olayım” diye düşünen genç, eğitimini tamamladığında hayal ettiği alanda iş bulamayınca doğal olarak eğitimini 4 yıllığa tamamlamayı düşünmektedir. Lisans tamamlama adı verilen bu eğitim programı Türkiye’de DGS sınavı sonucuna göre işleme girdiği için. Öğrenci bu noktada çıkmazda kalmaktadır. Ancak Bosna Hersek Üniversitesi lisans tamamlama programı veriliyor olması ile bu yönde arayışı olan gençlerde umut ışığı olmaktadır. Diğer eğitim programlarında gösterdiği hassasiyeti lisans tamamlama programında da gösteren Bosna Hersek Üniversitesinde eğitimini tamamlayan öğrenci, mavi diploma sahibi olabilmekte ve istediği coğrafya üzerinde mesleğini icra edebilmektedir.

Bosna Hersek Üniversitesi lisans tamamlama programında öğrenci kabulünden sonraki aşamada öğrenci 6 ay ya da 12 aylık bir dil eğitiminden geçmektedir. 2 yıllık eğitiminde aldığı derslerden muaf tutulan öğrenci verilen uygulamalardır. Modern eğitim sistemleri ile üniversite eğitimini 4 yıllık olarak tamamladığında tam donanımlı olarak hayata atılabilmektedir. Ayrıca öğrencinin eğitim gördüğü süreçte sadece bilimsel yönden değil aynı zamanda sosyal gelişim de olumlu etkiler görülmektedir. Kampüs içinde ve kampüs dışındaki hayat öğrencinin tecrübe kazanmasına ve dünya görüşünün gelişmesine yardımcı olmaktadır. EUROSTAR yurtdışı eğitim danışmanlığı ile bağlantı kuran öğrenci, Bosna Hersek Üniversitesi lisans tamamlama programı ile ilgili detaylı açıklama alabilmekte ve büyük ihtimalle tercihini bu yönde yapmaktadır.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Dikey Geçiş Bölümlerimiz

Hukuk 2000 Euro
İnşaat Mühendisliği 2500 Euro
Mimarlık 2500 Euro
Elektrik Mühendisliği 2500 Euro
Makine Mühendisliği 2500 Euro

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!