Bosna-Hersek Üniversite Başvurusunda İstenilen Belgeler

Bosna Hersek Üniversitesi Dikey Geçiş

Bosna Hersek Üniversitesi Dikey Geçiş,Bosna Hersek Üniversitesi dikey geçiş programına dâhil olarak, 2 yıllık eğitiminizi 4 yıllığa tamamlamak istemez mi...

Bosna Hersek Üniversitesi Dikey Geçiş

Bosna Hersek Üniversitesi dikey geçiş programına dâhil olarak, 2 yıllık eğitiminizi 4 yıllığa tamamlamak istemez misiniz? “Evet” dediğinizi duyar gibiyiz. Evet, Bosna Hersek Üniversitesi 2 yıllık ve 4 yıllık eğitim programlarının dışında dikey geçiş, yüksek lisans, master ve doktora programları ile eğitim hizmeti vermektedir. Bu yönde yapılan çalışmalar sonucunda, eğitim alanında her ihtiyaca cevap verebilecek nitelikte eğitim sistemlerinin devreye sokulması ile birlikte artık Türkiye’de 2 yıllık üniversite eğitimi gören ve bunu 4 yıllık olarak tamamlamak isteyen öğrenciler, Bosna Hersek Üniversitesinde eğitim alabilmektedir. Üstelik Türkiye üniversitelerinden farklı olarak Bosna Hersek Üniversitesinde dikey geçişi programında eğitim almak için DGS sınavı uygulaması bulunmamaktadır. Bu özellik öğrencinin Bosna Hersek Üniversitesinde eğitim almayı tercih etmesinde en büyük etkendir.

Bosna Hersek Üniversitesi eğitim sunulan bölümlerin çeşitliliği kadar, içeriği konusunda da tüm dünya genelinden öğrenci çekmektedir. Avrupa birliği ile yapılan anlaşmalar ve Avrupa üniversiteler birliğine üye olması kurumda verilen eğitimi kalite standardında yükselme olarak hissedilmektedir. Bu disiplin içinde verilen eğitimlerde öğrenci global dünya düzenine uyumlu bir eğitim sürecinden geçmektedir. Ayrıca gerek kampüs içinde gerekse uluslararası platformda yapılan uygulamalar öğrencinin aldığı eğitimin pekişmesine ve daha kalıcı olmasına olanak sağlamaktadır. Bosna Hersek Üniversitesi dikey geçiş programları hakkında bilgi almak isteyen öğrencilerin, EUROSTAR yurtdışı eğitim danışmanlığından bilgi almaları en sağlıklı seçim olacaktır.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Dikey Geçiş Bölümlerimiz

Hukuk 2000 Euro
İnşaat Mühendisliği 2500 Euro
Mimarlık 2500 Euro
Elektrik Mühendisliği 2500 Euro
Makine Mühendisliği 2500 Euro

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!