Bosna Üniversitesi Fiyatları Ücretleri

Bosna Hersek Üniversiteleri Yıllık Ücretleri

Bosna Hersek Üniversiteleri Yıllık Ücretleri,Bosna Hersek kısa dönem önce yaşamış olduğu parçalanma süreci ve sonrasında yeniden yapılanma döneminde uyg...

Bosna Hersek Üniversiteleri Yıllık Ücretleri

Bosna Hersek kısa dönem önce yaşamış olduğu parçalanma süreci ve sonrasında yeniden yapılanma döneminde uygarlığın eğitim ile sağlanabileceği yönünde olumlu çalışmalar başlatmıştır. Çalışmalarda üniversitelerde verilen eğitim standartları yükseltilmiş ve günün koşullarına uyumlu hale getirilmiştir. Bu sebepler günümüzde dünya üniversiteleri sıralamasında üst basamaklarda yer almaktadır. Gerek dünyanın farklı bölgelerinden gerekse Türkiye’den, her yıl binlerce üniversite adayı akademik eğitim için Bosna Hersek üniversitelerini seçmektedir. Ülkemizde Bosna Hersek üniversitelerinde eğitim almak isteyen öğrencilerin birçoğu EUROSTAR yurtdışı eğitim danışmanlığı aracılığı ile bu üniversiteler ile bağlantı kurmaktadır. Diğer danışmanlık kurumlarından farklı olarak EUROSTAR, öğrencinin kayıt aşamasından mezuniyetine kadar eğitiminin her aşamasında yanında bulunmakta ve olası her türlü sorun karşısında destek sağlamaktadır.

Bosna Hersek üniversitelerini cazip kılan özellikler sıralanacak olursa, dünya koşullarına uyumlu eğitimi ilk sırada yer almaktadır. Ayrıca taban puanlama sisteminden muaf öğrenci alımı ile oldukça ilgi çekmektedir. Bunların dışında Bosna Hersek üniversiteleri yıllık ücretleri konusunda daha makul düzeyde fiyatlandırma yaptığı için, gerek öğrencilere gerekse öğrenci ailelerine daha cazip gelmektedir. Öğrenci Türkiye’deki özel üniversitelere vereceği yıllık harç bedeli ile Bosna Hersek üniversitesinde eğitimini tamamlayabilmektedir. Ayrıca Bosna Hersek üniversitelerinde eğitimini tamamlayan öğrenci denklik derecesinde mavi diploma sahibi olma hakkı kazanmakta ve diploması ile istediği ülkede iş hayatına atılabilmektedir.

Bosna Hersek Eğitim Harç Ücretleri;

Uluslararası Travnik Üniversitesi Türkçe Destekli Lisans Bölümleri

Hukuk 2000 Euro
İnşaat Mühendisliği 2500 Euro
Mimarlık 2500 Euro
Makine Mühendisliği 2500 Euro
Bilgisayar Mühendisliği 2500 Euro
İş Sağlığı ve Güvenliği 2500 Euro
Elektrik Mühendisliği 2500 Euro
Yüksek Lisans ve Doktora 5000 Euro

 

Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Lisans Bölümleri

Saraybosna Üniversitesi Tıp Fakültesi 3000 Euro
Saraybosna Üniversitesi Diş Hekimliği 3500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Eczacılık 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Mühendislik Bölümleri 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Güzel Sanatlar 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Veterinerlik 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Psikoloji 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Dil Hazırlık 2500 Euro

 

Zenica Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

 

Tuzla Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

 

Mostar Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

 

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!