Bosna Hersek Lisans Tamamlama

Bosna Hersek Lisans Tamamlama

Bosna Hersek Lisans Tamamlama,Bosna Hersek üniversite eğitimi almak için en uygun ülkelerden birisidir. Öğrenciye sunduğu sayısız avantaj sayesinde her...

Bosna Hersek Lisans Tamamlama

Bosna Hersek üniversite eğitimi almak için en uygun ülkelerden birisidir. Öğrenciye sunduğu sayısız avantaj sayesinde her yıl gerek Türkiye’den gerekse dünyanın dört bir tarafından öğrenciler, üniversite eğitimi almak için Bosna Hersek üniversitelerini tercih etmektedir. İki yıllık ve dört yıllık verilen eğitim programlarının yanı sıra aynı zamanda lisans tamamlama programları ile de göz doldurmaktadır.  Türkiye’de iki yıllık eğitimini tamamladıktan sonra istediği alanda yükselemeyen genç, lisans tamamlama eğitimi için Bosna Hersek üniversitelerini seçtiğinde en sağlıklı ve modern uygulamalara sahip eğitim hakkından yararlanmaktadır. Ayrıca Türkiye’deki eğitim kurumlarının aksine Bosna Hersek üniversitelerinde lisans tamamlama eğitimi için öğrencinin herhangi bir sınavına girmesi gerekmemektedir.

Bosna Hersek lisans tamamlama eğitimi almaya karar veren öğrencinin bu aşamada yapacağı en sağlıklı davranış, EUROSTAR yurtdışı eğitim danışmanlığına başvurmasıdır.  Bu yönde talep ile gelen öğrencinin eğitim tamamlama için seçeceği bölüm konusunda rehberlik hizmeti verilmesinin yanı sıra bu süreç hakkında öğrenciye bilgi de verilmektedir. Öğrenci lisans tamamlama eğitimini Bosna Hersek’te almaya karar verdiği zaman, kayıt işlemleri EUROSTAR tarafından hızlı ve sağlıklı biçimde tamamlanmaktadır. Sonrasında öğrenciye ayrıcalıklı ve modern bir eğitim dünyasının kapıları açılmakta ve öğrenci günün koşullarına uygun eğitim alarak mezun olmaktadır. Ayrıca lisans tamamlama programlarında da, diğer eğitim programlarında olduğu gibi düşük eğitim harç bedeli uygulaması geçerlidir.

Bosna Hersek Üniversiteleri Lisans Tamamlama

ULUSLARARASI TRAVNİK ÜNİVERSİTESİ

HUKUK 2000€

MİMARLIK 2500€

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ 2500€

MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ 2500€

ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ 2500€

HUKUK FAKÜLTESİ·

 

Hukuk

POLİTEKNİK FAKÜLTESİ

·  Mimarlık

·  İnşaat Mühendislik

·  Makine Mühendislik

·  Elektrik Mühendislik

·  Bilgisayar Mühendisliği

·  Telekomünikasyon

·  Lojistik

·  Mühendislik Yönetimi

·  İş Güvenliği

MEDYA ve İLETİŞİM FAKÜLTESİ

·  İletişim

·  Medya ve Gazetecilik

EKONOMİ FAKÜLTESİ·

Finans, Muhasebe ve Denetim

·  Bankacılık ve Sigortacılık

·  Pazarlama ve Ticaret

·  Girişimcilik ve Serbet Meslek

·  Turizm ve Otelcilik

·  İşletme Ekonomisi

·  İşletme Yönetimi

·  İşletme Enformatiği

TRAFİK FAKÜLTESİ

·  Karayolu ve Kentsel Ulaşım

·  Trafik Yönetimi

·  Hava Taşımacılığı

EKOLOJİ FAKÜLTESİ

·  Uygulama Ekoloji

·  Çevre Koruma

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!