Adalet Mezunlarına Hukuk Fakültesi Dikey Geçiş

Adalet Mezunlarına Hukuk Fakültesi Dikey Geçiş

Adalet mezunlarına hukuk fakültesi dikey geçiş olanakları hakkında birçok farklı seçenek sunan Bosna Hersek üniversitesi Türk öğrencilerin en çok ilgi..

Adalet Mezunlarına Hukuk Fakültesi Dikey Geçiş

Senelik sadece 2000 Euro ödeyerek Hukuk Fakültesi’ne dikey geçiş yapmak ve yurt dışında okumak istemez misiniz? Sorunuzun cevabının evet olduğunu duyar gibiyiz. O halde size vereceğimiz müjdeli haberlerden sonra tüm eğitim hayallerinizi yeni baştan yaratabileceksiniz. Eğitime doğrudan 3.sınıftan başlayabileceğiniz gibi, Uluslararası Travnik Üniversitesi Adalet mezunlarına Hukuk fakültesi dikey geçiş fırsatından yararlanırken Türkçe destekli öğrenim göreceksiniz. Dil probleminizin olmaması da sizi derslerinize daha konsantre olmuş, mutlu, dinamik bir öğrenci yapacaktır. Pek çok üniversiteye ve yurt dışında verilen eğitimlere göre daha ucuz rakamlara eğitim alacağınız için ailenizin bütçesini de sarsmamış olacaksınız.

Ülkemizde iki yıllık Adalet bölümü eğitimi aldıysanız ve diplomanız varsa hemen başvuruda bulunabilirsiniz. Size herhangi bir kayıt veya sınav şartı sunmayan Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde hayalleriniz gerçeğe dönüşecek. Kaliteli eğitim hakkınızı elde ettikten sonra dalında uzman öğretim görevlilerinden dersler alacak ve sene kaybı yaşamayacaksınız. Doğrudan üçüncü sınıf itibari ile derslere gireceğiniz gibi, daha önce aldığınız derslerden de muafsınız.

Adalet Menzunlarına Hukuk Okuma Fırsatı

Yurt dışında, kültürü tanıdık, ortak tarihe sahip olduğunuz bir ülkede, en iyi üniversitelerden birinde eğitim alarak hayatınızı değiştirebilirsiniz. Geleceğe daha umut dolu ve mutlu bakabileceğiniz gibi, Adalet mezunlarına Hukuk fakültesi dikey geçiş imkanı sayesinde geleceğinizi sağlam temeller üzerine inşa edebilirsiniz. Hukuk Fakültesinden mezun olduğunuzda alacağınız Europass diplomanız ise size Avrupa’da geçerli olan birinci sınıf kaliteye sahip belgelerden olduğu için pek çok kapıyı da açacaktır.

İş kaygısı yaşamadan mezun olur olmaz alanınızda çalışmaya başlamanız için yolunuzun Uluslararası Travnik Üniversitesi’nden geçmesi yeterli. Tabi ki bu şansı elde etmek için de hemen Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı hizmetleri ile temasa geçmelisiniz. Senelik 2000 Euro ödeyerek ve iki yıllık Adalet bölümü diplomanızı vererek kısa sürede hayallerinize kavuşmanız mümkün. Hayat koşullarının da son derece uygun olduğu bu eğitim sürecinde hiçbir mali zorluk yaşamadan, en yüksek kalitede öğrenim görmüş olacaksınız.

Bakış açınızı genişletecek ve mesleki kariyerinizde zirvede olmanızı sağlayacak bu önemli fırsatı kaçırmayın. Hemen Adalet mezunlarına Hukuk fakültesi dikey geçiş imkanı sunan Uluslararası Travnik Üniversitesi’ne başvuruda bulunun. Yılın her ayında yapabileceğiniz başvurular hayatınızı değiştirmekle kalmayacak size yurt dışında okumanın her türlü ayrıcalığını da yaşatacaktır. Ülkemizde de tanınan diplomanızla hem Türkiye’de, hem de Avrupa’da iyi iş imkanları bulabilirsiniz. Sınavsız yapabileceğiniz dikey geçiş şansınızı nasıl kullanacağınızı merak ediyorsanız Eurostar bürolarına gidebilir, danışmanlarla konuşarak bilgi alabilirsiniz.

Adalet Lisans Tamamlama Programı

Uluslararası Travnik Üniversitesinde 2 yıllık Adalet bölümü mezunları dikey geçiş yaparak tamamen sınavsız şekilde lisans tamamlama programına katılabilirler. Taban puan şartı da bulunmamaktır. Önlisans diplomanızla başvurmanız durumunda Kontenjanın uygun olması durumunda başvurunuz kabul edilecektir. Uluslararası Travnik Üniversitesi Ön lisans eğitiminiz dikkate alınacak, Bosna Hersek eğitime 3. sınıftan başlayacaksınız.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Lisans tamamlama programından Kamu Yönetimi Bölümü, Polis Meslek Yüksek Okulu, Polis Akademisi Bölümü mezunları da yararlanabilirler. Geleceğinizi garantilemek artık sizin elinizde. AKTS Kredi Transfer Sistemiyle önlisansınızı 4 Yıllık Lisansa tamamlama fırsatı elde etme imkanı veriyoruz. Sınırlı kontenjan bulunmaktadır. Hemen başvurup Hukuk Fakültesinde Bosnada eğitim almaya başlayın. Uluslararası Travnik Üniversitesi Türkçe destekli eğitim verilmektedir. Üstelik diplomanız ülkemizde de tanınacak. Senelik Harç Ücreti ise 2000 Euro’dur. Alanında uzman akademisyenlerden, kaliteli Bosnada eğitim ve lisans diploması alınmaktadır.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dikey Geçiş Yapabileceğiniz Bölümler

Adalet Bölümü
Kamu Yönetimi Bölümü
Polis Meslek Yüksek Okulu
Polis Akademisi

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!