2 Yıllık Teknisyenlere İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş

2 Yıllık Teknisyenlere İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş

Sadece 2500 Euro ödeyip, 3.sınıftan eğitime başlayarak yurt dışında okuma fırsatı ayağınıza geldi. Uluslararası Travnik Üniversitesi Türk öğrencilere yine kapılarını açıyor ve iki yıllık mezunlara dikey geçiş yapma şansı sunuyor. 2 yıllık teknisyenlere İnşaat Mühendisliği dikey geçiş imkanı tanıyan üniversite herhangi bir sınavı da zorunlu tutmuyor. Yani öğrenciler başvuru için herhangi bir sınava tabi tutulmadıkları gibi, kayıt işlemi sonrasında da dil sınavları dahil olmak üzere hiçbir şartla karşılaşmıyorlar. Üniversitedeki eğitimlerin Türkçe destekli olması da yabancı dil konusunda sıkıntısı olan öğrenciler için çok büyük bir şans haline geliyor.

Hayatınızı kendi kararlarınızla oluşturmak ve gelecekte sevdiğiniz mesleği yapmak için henüz geç değil. Aldığınız iki yıllık diploma ile hemen Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerini ziyaret edebilirsiniz. Sizlere her konuda severek yardımcı olmak isteyen uzman danışmanlar eğitim konusunda merak ettiğiniz her bilgiye ulaşmanızı sağlayacaktır. Aynı zamanda Eurostar ofislerinde başvuru ve kayıt işlemlerinizi de yaptırabilirsiniz. Senenin tüm ayları boyunca başvuru yapıldığı için siz de 2 yıllık teknisyenlere İnşaat Mühendisliği dikey geçiş şansından yararlanabilirsiniz.

Mühendislik Kolay Geçiş Hakkı

Daha önce gördüğünüz dersler eğitiminiz boyunca tekrarlanmayacak ve muaf olacaksınız. Sadece senelik 2500 Euro ödeyerek Türkçe destekli öğrenim görecek, üçüncü sınıftan başlayacağınız dersleriniz sonrasında mezuniyette Europass diploması alacaksınız. Avrupa’da 1.sınıf mezuniyet belgelerinden sayılması da iş arayacağınız süreçte çok daha iyi noktalarda kariyerinize başlama olanağı sunacaktır.

Aylık yaşam giderlerinin 300-400 Euro civarında olması öğrencilerin hayatlarını çok rahat geçirmelerine ve ailelerine her açıdan yük olmamalarına neden olduğundan pek çok ülkeye göre ekonomik bir eğitim fırsatı sunuluyor. Avrupa’da okumanın ayrıcalıklarına erişeceğiniz bu fırsat sayesinde kendi kültürünüze yakın bir ülkede bulunacağınız için yabancılık da çekmeyeceksiniz. Uluslararası Travnik Üniversitesi 2 yıllık teknisyenlere İnşaat Mühendisliği dikey geçiş imkanlarından yararlanan öğrenciler ülkemize döndüklerinde de iş bulma konusunda da sıkıntı yaşamıyorlar.

Geleceğinizi sınavlara takılıp kalarak yok etmeyin. Kurduğunuz hayallere ulaşmak için önünüzdeki fırsatları iyi değerlendirin ve sizin gibi yurt dışında okuyan öğrencilerle sosyal medyayı kullanarak tanışın. Geçirdikleri konforlu ve kaliteli eğitim sürecine kendiniz şahit olun. Mali durumunuzu zorlamadan hem yurt dışında eğitim alın, hem de iki yıllık mezuniyet belgenizi 4 yıllığa çevirin. Üstelik sevdiğiniz bir bölümde okumanın mutluluğunu yaşayıp, mezun olduğunuzda işsizlik sıkıntısı çekmekten de kurtulmuş olacaksınız. Uluslararası Travnik Üniversitesi’ne başvuru ve kayıt işlemleriniz için tek yetkili Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofisleri ile irtibata geçin, hayallerinize kavuşun.

Uluslararası Travnik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Lisans Tamamlama Programı

Uluslararası Travnik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği dikey geçiş lisans tamamlama imkanından yararlanabilmeniz için yabancı dil bilmeniz gerekmez. Bosna Hersek üniversiteleri İnşaat mühendisliği Lisans tamamlama programı dönem harç ücreti 2500 Euro’dur. Kolay kabul şartları, mavi diploma, Türkiye’de diplomanın tanınması, mezuniyet sonrası yurtdışında çalışma imkanı gibi avantajları ele alındığında Uluslararası Travnik Üniversitesinde Bosnada eğitim almak gerçekten çok avantajlıdır. Bilim alanında ileri seviye ülkelerden birinde Bosna Hersek eğitim kaliteli, ekonomik lisans tamamlama imkanı devlet tarafından da desteklenmektedir.

Burs alarak inşaat mühendisliği lisans programına devam edebilirsiniz. Bosnada eğitim almak için Bosnada eğitim şartları öğrenciler için oldukça uygundur. Bosnada eğitime 3.sınıftan başlanması öğrencilere önemli bir avantaj sağlar.

Dikey geçiş sınavı kaderiniz değildir. Bosna Hersek Üniversiteleri İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş Bosnada eğitim almak isteyen adayların önlisans mezunu olması yeterlidir. Uygun eğitim maliyetleri ile Türkçe destekli Avrupa’da Bosnada eğitim ile kültür veya vizyon bakımından birçok öğrenciden çok daha üstün olacaksınız. Bosna’ya vize problemi olmadığı için şehirler arası yolculuk yapar gibi ülkeye gidebileceksiniz.

Bosna Hersek Üniversiteleri’nde Mezun olduğunuz yıllık bölümün içeriğine uygun inşaat mühendisliğini seçmeniz durumunda ortak derslerinizin kredisini saydırarak eksik derslerinizi tamamlayabilirsiniz. Size geleceğin kapılarını Bosna Hersek eğitim, Bosna Hersek Üniversiteleri açacak prestijli bir bölüm okuyacaksınız.

UIuslararası Travnik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Geçiş Yapabileceğiniz Bölümler

İnşaat İnşaat teknolojisi
İnşaat Teknikerliği Yapı Denetimi
Yapı Denetim Yardımcılığı Yapı Teknolojisi
Yapı Geoteknik Demiryolu inşaatı ve işletmeciliği
Ulaştırma ve Otomotiv Beton Teknolojisi
İstihkam/Ulaştırma Hazır Beton Teknolojisi
Karayolu Ulaşımı ve Trafik Raylı sistemler yol teknolojisi
Ulaştırma ve Trafik Hizmetleri Yapı Denetimi

Üniversitenin Konumu

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

WhatsApp ya da Messenger üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!