2 Yıllık Teknikerlere Makine Mühendisliği Dikey Geçiş

2 Yıllık Teknikerlere Makine Mühendisliği Dikey Geçiş

Birçok kişi 2 yıllık teknikerlere makine mühendisliği dikey geçiş olanakları hakkında ciddi avantajların yer aldığı Bosna Hersek üniversitelerinin..

2 Yıllık Teknikerlere Makine Mühendisliği Dikey Geçiş

Teknikerlik diplomanızı Makine Mühendisliği’ne tamamlamak ve kaldığınız yerden eğitim hayatınıza yurt dışında devam etmek ister misiniz? Uluslararası Travnik Üniversitesi 2 yıllık teknikerlik mezunlarına kapılarını açmakla kalmıyor, onlara sınavsız, şartsız son derece ekonomik bir eğitim fırsatı sunuyor. Senelik eğitim ücreti 2500 Euro olan üniversitede artık 3.sınıftan başlayarak doğrudan dört yıllık lisans programına devam edebilirsiniz. 2 yıllık teknikerlere Makine Mühendisliği dikey geçiş fırsatından yararlanmak için yalnızca mezuniyet belgesine ihtiyacınız var.

Hiçbir sınava girmeden, dil yeterliliği gibi sorunlarla uğraşmadan yut dışında okumak artık hayal değil. Ortak tarihimiz ve kültürel yakınlığımız sayesinde kendinizi evinizdeymiş gibi rahat hissedeceksiniz. Bosna Hersek’in en güzel üniversitelerinden birinde eğitim almak tüm kariyer planlarınızı ve geleceğinizi olumlu etkileyecek. Türkçe destekli verilen eğitimler sayesinde adaptasyon sorunu da yaşamayacak, en iyi profesörlerden ders alacaksınız. 2 yıllık teknikerlere Makine Mühendisliği dikey geçiş imkanından yararlanmak için ön koşul yok, sınav yok ve herhangi bir şartı yerine getirmeniz de beklenmiyor.

Ön Lisans Menzunlarına Makine Mühendisliği Hakkı

Aldığınız eğitimdeki ortak derslerden muaf olabileceğiniz gibi, eğitiminizde sene kaybı da yaşamayacaksınız. Aylık yaklaşık 300-400 Euro olan masraflarınız hem öğrenciliğinizin rahat geçmesine, hem de ailenizin zorluk çekmemesine neden olacaktır. Çok uluslu bir eğitim hayatında olmak, yeni arkadaşlar kazanmak, farklı kültürlere tanıklık etmek avantajlarınızdan birkaçı. Uluslararası Travnik Üniversitesi sayesinde geleceğin en iyi Makine Mühendislerinden biri olabilir ve Avrupa’nın başka ülkelerinde de çalışma imkanı bulabilirsiniz.

Tüm başvuru ve kayıt işlemleri Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerinden yapılıyor ve 20 yıllık tecrübeleri ile sizlere en kaliteli hizmeti sunan danışmanlar tüm problemlerinizi gideriyor. Eğitim süresince karşılaşabileceğiniz sorunlarınızda da yanınızda olan Eurostar ile öğrenciler hedeflerine daha emin adımlarla yaklaşıyorlar. 12 ay boyunca danışmanlık hizmeti alabileceğiniz gibi, başvuruda bulunabilir, detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hiçbir sınava girmeden 2 yıllık teknikerlere Makine Mühendisliği dikey geçiş imkanınızdan yararlanabilir, eğitiminize hiç ara vermeden devam edebilirsiniz. Mezun olduğunuzda Europass belgenizle hem ülkemizde, hem de Avrupa’da kolaylıkla iş bulabilirsiniz. Europass Avrupa’da birinci sınıf kalitede bir mezuniyet belgesi olduğu gibi, ülkemizde de tanınmaktadır. Bu önemli fırsatı elde etmek için mezuniyet belgeniz ve transkriptiniz dışında hiçbir şeye ihtiyaç duymayacaksınız. Senelik sadece 2500 Euro ödeyerek, zaman kaybetmeden hayallerinize kavuşabilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak, yaşam şartlarını, eğitim sürecini ve diğer ayrıcalıklarınızı öğrenmek, başvuru ve kayıt işlemlerinizi yaptırmak için sizleri Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerimize bekliyoruz.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Makine Mühendisliği Lisans Tamamlama Programı

Bosna Hersek Üniversiteleri Makine mühendisliği lisans tamamlamak için dikey geçiş yapmanız yeterli olacaktır. Uluslararası Travnik Üniversitesi Dikey geçiş sınavına girme zorunluluğu bulunmuyor. Bosna Hersek Üniversiteleri öğrenci kontenjanları sınırlı bu nedenle başvuruları erkenden yapmanız Bosna Hersek eğitim 4 yıllık lisans bölümüne kabul edilme şansınızı arttırabilir.

Bosna Hersek Üniversiteleri Bosnada eğitiminizi isterseniz Türkçe destekli olarak alabilirsiniz. Yabancı dil öğrenmekle zaybı yaşanmamaktadır. İdeallerinizi süsleyen bölüm makine mühendisliği ise Bosnada eğitim almış olmakla Avrupa’nın önemli iş kapılarını size açılacak. Üstelik önlisans mezunları eksik derslerini tamamlayarak herhangi bir sınava girmeden 3. sınıftan ortak kredilerini hesaplatarak Bosnada eğitime hemen başlayabilirler.

Makine teknikerleri siz de diplomanızın lisans diploması gibi görülmesini istemiyorsanız DGS sınavı aşamasıyla uğraşmadan Bosna Hersek Üniversitelerinde Makine mühendisliği Lisans tamamlayabilirsiniz. DGS sınavı kaderinizi değil siz kaderinizi belirleyeceksiniz. Bosna’da yüksek yaşam standartlarıyla üstün teknolojik cihazlarla donatılmış, donanımlı saygın bir üniversiteden mezun olacak, Bosna Hersek eğitim ideallerinize kolayca yaklaşacaksınız.

Mezun olmanız durumunda Makine mühendisliği mesleğini tüm dünya ülkelerinde yapabileceksiniz. Bosna Hersek eğitim imkanı sayesinde sınav engelleri yüzünden istemediğiniz bir işte çalışmak yada farklı bir bölüm okumak zorunda kalmayacaksınız.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Makine Mühendisliği Geçiş Yapabileceğiniz Bölümler

Makine Resim ve Konstrüksiyon
Makine yağları ve yağlama teknolojisi Makine/Mekatronik
Bilgisayar Destekli Makine-Resim Konstrüksiyon Ulaştırma ve Otomotiv
Otomotiv Teknolojisi Otomotiv Tasarım ve İmalat
Otomotiv /Motor, Otomotiv Satış Sonrası Hizmet Oto Motor Teknolojiler
Termik Motorlar ve Otomobil Termik Santral Makineleri
Tesisat Teknolojisi Bilgisayar Destekli Tasarım ve Üretim/ CAD/CAM Teknolojisi
İklimlendirme-Soğutma İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi
Raylı Sistemler Makinistlik, Gemi İnşaatı/ Gemi Makineleri
Gemi Makineleri İşletme Sıhhi Tesisat
Sıhhi Tesisat ve Doğalgaz Bilgisayar Destekli Teknik Çizim
Doğalgaz ve Boru Hatları Teknolojisi Doğalgaz, Isıtma ve Sıhhi Tesisat Teknolojisi
Uçak yer destek sistemleri Doğalgaz ve Tesisatı Teknolojisi
Gaz ve Tesisatı Teknolojisi İş Makineleri Operatörlüğü
Elektromekanik taşıyıcılar Bilgisayar Destekli Tasarım
Bilgisayar destekli makine Üretimde Kalite Kontrol
Endüstriyel otomasyon Bilgisayar destekli endüstriyel kalıpçılık
Yapı Donatım Teknolojisi Kontrol sistemleri teknolojisi
Enerji Demiryolu Araçları
Uçak Gövde Bakım/Uçak Gövdesi Doğalgaz ve Isıtma / Endüstriyel Kalıpçılık
Kalite Kontrol İhbar Kontrol
İş Makineleri Uçak Motoru
Uçak Teknolojisi/ Kalıpçılık

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!