2 Yıllık Myo Mezunlarına Mimarlık Dikey Geçiş

2 Yıllık Myo Mezunlarına Mimarlık Dikey Geçiş

2 yıllık MYO mezunlarına mimarlık dikey geçiş işlemleri konusunda önemli kolaylıklar sağlanan Bosna Hersek üniversiteleri ile artık tüm yüksek okul..

2 Yıllık Myo Mezunlarına Mimarlık Dikey Geçiş

Avrupa’nın göbeğinde okumak, iki yıllık mezuniyetinizi Mimarlık bölümünde tamamlamak artık rüya değil, gerçek. Sizlere kapısını açan, Bosna Hersek’in en kaliteli okullarından olan Uluslararası Travnik Üniversitesi sayesinde geleceğin en çok aranan Mimarlarından biri olabilir ve yüksek rakamlar kazanabilirsiniz. Yurt dışında okuyarak daha iyi iş imkanlarına kavuşmak için, 2 yıllık Myo mezunlarına Mimarlık dikey geçiş imkanından hemen yararlanabilirsiniz. Tam donanımlı bir üniversitede eğitim almak, uzman akademik kadroların derslerine girmek için sizleri Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerine bekliyoruz.

En iyi eğitimleri vermek için her türlü imkanı yaratan, eğitim konforunuzu maksimum düzeyde tutan Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde öğrenci olmak bir ayrıcalıktır. Geleceğin en ideal ve çok kazandıran mesleklerinden birine sahip olmak artık çok kolay ve sınavsız olduğu için de büyük bir şans demek. 2 yıllık Myo mezunlarına Mimarlık dikey geçiş için senelik büyük rakamlar değil, sadece 2500 Euro ödeyeceksiniz ve hayallerinize yaklaşacaksınız. Ülkemizde aldığınız 2 yıllık eğitim de boşa gitmeyecek çünkü sıfırdan bir eğitim almak yerine doğrudan 3.sınıftan başlayacaksınız. Daha önce gördüğünüz dersleri de tekrarlamayacak ve muafiyet uygulamasından faydalanacaksınız.

Avrupa Standartlarında Diploma Sahibi Olmak

Dünyanın neresine giderseniz gidin Mimar olarak iş bulabilir, pek çok ülkede iyi koşullarda çalışabilirsiniz. 2 yıllık Myo mezunlarına Mimarlık dikey geçiş hakkından yararlandığınızda mezuniyet belgesi olarak Europass alırsınız. Avrupa’da en kıdemli ve kaliteli belgeler arasında sayılan bu 1.sınıf diploma ile iş şansınızı da ikiye katlayacaksınız. Ayrıca aynı şekilde ülkemizde de tanınan bir belge olması sayesinde geri döndüğünüzde iş sorunu yaşamaz, diğer öğrencilerden farklı bir duruma düşmezsiniz. Ucuz ama son derece kaliteli, dünya standardına sahip böyle bir eğitim almak tüm rüyalarınızı gerçekleştirmenize yardımcı olacaktır.

Deneyimleri ile 20 yıldan fazla bir süredir Türk öğrencilerinin yurt dışında okumasını sağlayan Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sayesinde siz de hayallerinize kavuşun. Tecrübeli ve alanlarında uzman danışmanlar sayesinde başvuru ve kayıt işlemleriniz sorunsuz halledileceği gibi, her türlü sorununuzla da yakından ilgilenilecektir. Eğitim hayatınız boyunca yanınızda olan Eurostar yetkilileri ile görüşerek yılın 12 ayı boyunca başvuru yapmanız mümkün.

Sınavlara girmeden de dikey geçiş yapabilir, 2 yıllık Myo diplomanızla doğrudan Mimarlık Fakültesine 3.sınıftan kayıt yaptırabilirsiniz. 2500 Euro senelik ücret ödeyerek ailenizi yormadan, Avrupa’da okuma şansı elde edebilirsiniz. Daha fazla detay öğrenmek, okul ve sosyal yaşam hakkına bilgi almak için mutlaka Eurostar ofislerini ziyaret ediniz.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Mimarlık Lisans Tamamlama Programı

Bosna Hersek Üniversiteleri Uluslararası Travnik Üniversitesi tarafından yapılan Mimarlık Lisans Tamamlama Programına istenilen önlisans diplomanızla üniversiteye kontenjan sınırları dahilinde yerleşebilirsiniz. Bosna Hersek Üniversitelerini tercih eden ayrıca Eurostar Yurtdışı Eğitim danışmanlığı tarafından Uluslarası Travnik Üniversitesi’ne yerleştirilen Bosnada eğitim Mimarlık programı adayları kesin kayıt yaptırdıkları takdirde Bosna’da eğitime sınıftan başlayarak lisans öğrencisi olurlar.

Meslek Yüksekokulu son sınıf öğrencileri veya mezunları öğrencileri DGS’ye girmek zorunda değildir. Önlisans mezuniyet alanını göre gerekli Bosna Hersek Üniversiteleri evraklarınızı tamamlayarak sınavsız olarak üniversiteye Bosnada eğitim kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Eurostar Yurtdışı eğitim olarak güvenilir danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Bosna Hersek’te Türkçe dili hakim olarak konuşulmaktadır. Bosnada eğitim Mimarlık bölümü yıllık harç ücreti 2500 Euro’dur.

Yurtdışı Bosna Hersek Üniversiteleri lisans eğitiminde uygun çözümler için en doğru adrestesiniz. Hem Bosna Hersek eğitim mimarlık mezunu olun hem de farklı diller öğrenerek donanımlı hale gelin. Bosnada eğitim alan öğrenciler 4 yıllık lisans mezunu olarak Türkiye’de büyük avantajlar elde etmektedir. Bosna Hersek Üniversiteleri diplomaları Türkiye’de de tanınmaktadır.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Mimarlık Geçiş Yapabileceğiniz Bölümler

İç Mimarlık İç mimarlık ve çevre tasarımı
Mimari restorasyon Mimarlık teknolojisi
Şehir ve Bölge Planlama İnşaat
İnşaat Teknolojisi İnşaat Teknikerliği
Mermer Teknolojisi Mermercilik
Mimari Dekoratif Sanatlar Restorasyon ve Konservasyon
Restorasyon Yapı Ressamlığı
Bina Koruma ve Yenileme Dekor Tasarımı
Doğal Yapı Taşları Teknolojisi Doğal Taş Dekorasyonu
Duvar Süsleme Sanatları Eser Koruma
İç mekan koruma ve Yenileme İç Mekan tasarımı

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!